کد خبر: 67498 A

دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی خانهٔ هنرمندان ایران از ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت، در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نمایش درخواهد آمد.

ایلنا: دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی خانهٔ هنرمندان ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش ایلنا به نقل از خانه هنرمندان، در این نمایشگاه علاوه بر معرفی و ارائه فیلم تئاترهای نمایش‌های خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر، سه شماره از فصلنامه تخصصی «نقد نامه» با نگاهی به نقدهای مختلف هنری در جهان، ماهنامه‌ها و خبرنامه‌های داخلی، فیلم مستند «سیر»، کتابچه‌های مربوط به نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری خانهٔ هنرمندان ایران و... ارائه خواهد شد.
کانون‌ها و انجمن‌های مرتبط با خانهٔ هنرمندان ایران همچون؛ انجمن شاعران ایران، انجمن مهندسین معمار، خانه تئا‌تر، خانه موسیقی و انجمن گرافیست‌های ایران نیز با به نمایش گذاشتن آثار هنری و پژوهشی خود از قبیل لوح‌های فشرده، کتاب‌های شعر، سال نامه‌های موسیقی و... زینت بخش غرفه خانهٔ هنرمندان ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهند بود.
خانهٔ هنرمندان ایران از ۱۱ تا ۲۱ اردیبهشت، در غرفه شماره ۱۴ بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در «مصلی بزرگ تهران» میزبان علاقه مندان به مکتوبات هنری و پژوهشی خواهد بود.

خانه هنرمندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر