کد خبر: 69571 A

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه بازدید از فرهنگسرای کتاب در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تولید و انتشار ۳۰ جلد کتاب با ۲۲۲ موضوع مرتبط با مهارت‌های اجتماعی خبر داد.

ایلنا: امیر خوراکیان در جمع خبرنگاران گفت: در مدت دو سال گذشته مطالعات گسترده‌ای در حوزه مهارت‌های اجتماعی انجام شده و ۲۲۲ موضوع پیش بینی شده که قرار است ۳۰ جلد کتاب در قالب رشته‌های آموزشی تهیه شود تا در شبکه آموزش سازمان مورد استفاده قرار گیرد؛ این تعداد تا پایان سال به ۱۰۰ جلد افزایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، وی در ارتباط با چهارمین دوره فعالیت فرهنگسرای کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در این دوره از فعالیت فرهنگسرا، معاونت‌های مختلف شهرداری شامل امور اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، مالی و اداری، معماری و شهرسازی و برنامه ریزی و توسعه، تولیدات محتوایی و دستاوردهای خود در حوزه کتاب و کتابخوانی را در بخش اصلی ارائه می‌کنند. این بخش در بیش از ۲۰ غرفه فعال است.

خوراکیان ضمن تشریح فعالیت‌های بخش جنبی فرهنگسرا گفت: موسسه نشر شهر به عنوان موسسه اصلی سازمان در حوزه نشر، با ارائه ۸۰۰ عنوان کتاب در سالن اصلی شبستان و همچنین در سالن ناشران کودک و نوجوان بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب فعال است.

وی به فعالیت نزدیک به ۸۰ کتابخانه تحت پوشش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: هم اکنون بیش از ۱۲۰ هزار عضو فعال در کتابخانه‌های سازمان حضور دارند و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار منبع در دسترس مخاطبان است.

چهارمین فرهنگسرای کتاب تهران در خیابان ۱۴ بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در مصلای امام خمینی (ره) قرار دارد و هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ فعال است.

فرهنگسرای کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر