کد خبر: 75466 A

در آستانه رحلت بنیانگذار انقلاب؛ کتاب انقلاب، فصل بیداری رونمایی می‌شود.

ایلنا: كتاب انقلاب، فصل بیداری شرح و تاملی بر «صحیفه نور» امام‌خمینی (ره) در فرهنگسرای اندیشه رونمایی و نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، در آستانه فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی(ره)، "کتاب انقلاب، فصل بیداری" باز خوانی صحیفه نور امام خمینی(ره) به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری دوشنبه 6 خرداد ماه ساعت 16:30رونمایی و نقد و بررسی می‌شود.
این کتاب با زیرعنوان «فصل بیداری» به بازخوانی اندیشه‌های بنیان‌گذارجمهوری اسلامی ایران می‌پردازد. بخشی از این اندیشه‌ها در مجموعه‌کتاب"صحیفه نور"مکتوب شده و مولف کوشیده است پس از تلخیص سخنان امام خمینی (ره) با اضافه کردن شرح‌هایی مخاطب را به تامل در بیانات بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی ترغیب کند.
زائری در مقدمه کتاب خود نوشته است: «سخنان دلنشین و گهربار امام راحل خلاصه و چکیده معارف اسلامی و الهی به زبان روز است و صحیفه نور جاودان و خواندنی و تازه خواهد ماند؛ مجموعه‌ای که چکیده و روح معارف اسلامی و الهی را در قالب زمان معاصر برای همگان عرضه می‌کند و این کتاب کوچک، پنجره‌ای به آن آسمان بزرگ و گسترده خواهد بود تا "صحیفه نور"را به تناسب استفاده و نیاز عموم مخاطبان از آغاز و به تدریج به بازخوانی بنشینیم و بهانه‌ای باشد تا مشتاقان و تشنگان آن سخن گوارا را پیاله‌ای بنوشاند.
کتاب انقلاب فصل بیداری به قلم محمدرضا زائری توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی  منتشر و از سوی فرهنگ سرای اندیشه با حضور مسئولان کشوری رونمایی و نقد و بررسی می‌شود.
علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند در تاریخ ذکر شده به سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، روبروی باشگاه پیام، بوستان شهید منفرد نیاکی(اندیشه) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88766030 تماس بگیرند.

فصل بیداری شرح و تاملی بر «صحیفه نور» امام‌خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر