کد خبر: 84970 A

نشست هفتگی شهر کتاب با عنوان «درهای باز سفر بین فرهنگی ایران ـ لهستان» به بررسی مشترکات فرهنگی بین ایران و لهستان در زمینه‌ی فرهنگ و ادبیات اختصاص دارد.

ایلنا: مرکز فرهنگی و بین‌الملل شهر کتاب مدتی است که در پی تبادل فرهنگی ایران با دیگر اقوام دنیاست. از این روی نشست‌هایی با عنوان «درهای باز سفری بین فرهنگی» تدارک دیده است و در آن نشست‌ها اشتراکات فرهنگی و ادبی دیگر اقوام را با ملت ایران بررسی می‌کند.

به گزارش ایلنا، نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه یازدهم تیر ماه ساعت ۱۶:۳۰با عنوان «درهای باز سفر بین فرهنگی ایران ـ لهستان» به بررسی مشترکات فرهنگی بین ایران و لهستان در زمینه‌ی فرهنگ و ادبیات اختصاص دارد که با حضور استادان لهستانی، آنا کراسنوولسکا، کارولینا راکوتیرکا و میروسلاو میخالاک در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچه سوم تشکیل می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

همچنین بیست‌وپنجمین مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ی بیهقی در روز چهارشنبه ۱۲ و ۱۹ تیر ساعت ۱۶:۳۰ با سخنرانی محمد دهقانی به بررسی دو داستان «فروگرفتن حاجب غازی» و «فروگرفتن اریارق» اختصاص دارد. این درس‌گفتار در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهیدبهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.

شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر