کد خبر: 86993 A

مدیر فروش موسسه بوستان کتاب اعلام کرد:

دو کتاب «زبان گویای اسلام» و «تفسیر بیان» به مناسبت سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام فلسفی از سوی موسسه بوستان کتاب منتشر شد.

ایلنا: مدیر بازاریابی و فروش موسسه بوستان کتاب اعلام کرد: به مناسبت 16 تیر ماه، سالگرد رحلت مبلغ بزرگ اسلام، حجت الاسلام والمسلمین فلسفی دو کتاب درمورد ایشان تحت عناوین «زبان گویای اسلام» و «تفسیر بیان» از سوی این موسسه منتشر شده است.

نادر یزدانی به روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: بوستان کتاب درباره این عالم فرزانه دو کتاب چاپ و منتشر کرده که یکی از این عناوین، «زبان گویای اسلام»(یادنامة حجت الاسلام والمسلمین فلسفی)- قدس‌سره – است که در آن، دانشوران ارجمندی در مقاله‌های مستقل به معرفی استاد فلسفی(ره) پرداخته‌ و مقام علمی و اخلاقی این عالم فرهیخته را ستوده اند. مخاطب این کتاب، عموم افراد جامعه اند. این اثر در 532 صفحه و با قیمت ده هزار تومان به چاپ دوم رسیده و در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

وی در ادامه به معرفی کتاب دوم پرداخت و گفت: «تفسیر بیان»، تالیف مرحوم فلسفی، عنوان دیگری است که بوستان کتاب در 496 صفحه و با قیمت 13 هزار تومان منتشر کرده است. اثر حاضر نیز تلاشى تفسیرى است كه پدیدآورنده آن، بنا بر مهارت و چیره‏دستى كه در وعظ و منبر و خطابه داشت، آن را براى بعضى از طلاب و واعظان، تدریس كرده و سپس در قالب یك جلد كتاب درآورده است. این كتاب، تفسیر سوره حمد و آیات اول تا 162 سوره بقره مى‏باشد كه مطالب متنوعى در آن آمده است. این کتاب نیز به چاپ دوم رسیده است.

حجت‌الاسلام فلسفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر