کد خبر: 91779 A

مهلت شرکت در دو جشنواره «قصه‌گویی» و «نماد‌ها و نشانه‌های رضوی» از مجموعه برنامه‌های یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام تمدید شد.

ایلنا: جشنواره‌های «قصه‌گویی» و «نماد‌ها و نشانه‌های» رضوی تا ۱۵ و ۲۰ مرداد تمدید شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دبیران این دو جشنواره در اصفهان و ارومیه از تمدید مهلت شرکت در این دو رویداد فرهنگی، هنری تا ۱۵ و ۲۰ مرداد خبر دادند.
سید امد عسگری‌فر(دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی) در این زمینه گفت: علاقه‌مندان در سه بخش مربیان کانون، آزاد و نوجوانان می‌توانند فیلم قصه‌گویی خود را در بر روی لوح فشرده به همراه فرم شرکت، در اختیار اداره کل کانون استان خود قرار دهند.
به گفته مدیرکل کانون استان اصفهان، داوطلبان آزاد در عین حال می‌توانند لوح فشرده قصه‌گویی و فرم مربوطه را به دبیرخانه موضوعی چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی در اصفهان ارسال کنند.
چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی در چارچوب یازدهمین دورهٔ جشنواره بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام) با هدف اشاعه‌ و ترویج فرهنگ و معارف رضوی، افزایش شناخت مخاطبان نسبت به سیرهٔ عملی امام رضا (علیه‌السلام) به واسطهٔ قصه‌گویی، ارتقای قصه‌گویان و دست‌یابی به روش‌های جذاب در زمینهٔ قصه‌گویی مذهبی و شناسایی متون مناسب برای قصه‌گویی رضوی به میزبانی کانون استان اصفهان ۲۳ و ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.
در همین حال فریدون سیدمصطفوی دبیر سومین جشنواره نماد‌ها و نشانه‌های رضوی با اعلام خبر تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره تا ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ یادآور شد: با توجه به استقبال زیاد علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد هنری و با هدف برگزاری هرچه بهتر جشنواره از نظر کمی و کیفی این زمان تمدید شد.
مدیرکل کانون استان آذربایجان غربی همچنین گفت: داوری آثار رسیده به دبیرخانه در دو رشته عکاسی و نقاشی پس از پایان مهلت تعیین‌شده آغاز می‌شود و برگزیدگان برای شرکت در مراسم پایانی روز ۱۹ شهریور دعوت خواهند شد.
بر این اساس علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را به آدرس پستی ارومیه – خیابان والفجر ۲ داخل پارک ملت – اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی ارسال کنند.
پیش‌تر نیز مهلت ارسال اثر به جشنواره‌های «داستان کوتاه رضوی» و «یک تصویر از یک حدیث رضوی» به میزبانی کانون استان‌های کرمانشاه و کردستان نیز تا ۷ و ۱۰ مرداد تمدید شده بود.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مسوولیت کارگروه کودک و نوجوان یازدهمین دورهٔ جشنواره بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام) و ۱۶ عنوان جشنواره آن را بر عهده دارد.
فراخوان این جشنواره‌ها نیز با هدف اطلاع‌رسانی به مخاطبان و علاقه‌مندان به صورت کامل همراه با فایل‌های تصویری و متنی بر روی پایگاه خبری کانون به نشانی www. kanoonnews. ir منتشر شده است.


جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر