کد خبر: 99064 A

احمد علمشاهی:

ایجاد رقابت سالم و سازنده برای ارتقای کیفیت محصولات چاپی کشور، گسترش و تعمیق ارتباطات ملی و بین المللی صنعت چاپ و... از اهداف جشنواره ملی صنعت چاپ است.

 ایلنا: مدیر کل دفتر امور چاپ مهم ترین هدف جشنواره ملی صنعت چاپ را ارتقای این صنعت در کشور دانست.

به گزارش ایلنا، احمد علمشاهی مدیرکل دفتر امور چاپ اظهار کرد: ارج نهادن به خدمات فعالان صنعت چاپ کشور و تجلیل از پیشکسوتان و خادمان این حوزه از اهداف جشنواره ملی صنعت چاپ است.

به گفته وی، ایجاد رقابت سالم و سازنده برای ارتقای کیفیت محصولات چاپی کشور، گسترش و تعمیق ارتباطات ملی و بین المللی صنعت چاپ و شناسایی و معرفی قابلیت های صنعت چاپ کشور و تقویت آن از دیگر اهداف جشنواره ملی صنعت چاپ است.

علمشاهی هم چنین ایجاد فضای نشاط، اتحاد و هم دلی میان فعالان صنعت چاپ را از اهداف جشنواره دانست و افزود: صنعت چاپ نقش مهمی در ارتقای سایر حوزه ها به ویژه فرهنگ و هنر دارد و می تواند ابزاری برای معرفی ارزش های ایرانی اسلامی به دنیا باشد.

مدیرکل دفتر امور چاپ ادامه داد: صنعت چاپ با وجود آن که باید به دلیل ارتباط با تمامی حوزه ها از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ و... در تراز اول اهمیت قرار گیرد، مغفول واقع شده و جشنواره می تواند یکی از راه های خروج از این غفلت باشد.

جشنواره ارتقای صنعت چاپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر