کد خبر: 99259 A

«عصرانه با طعم کتاب» خانه فرهنگ میثاق به منظور آشنایی با نویسندگان رمان‌های پرمخاطب روز سه شنبه 5 شهریورماه ساعت 17 با حضور نویسنده در این مرکز برگزار می‌شود.

ایلنا: سلسله نشست‌های صمیمانه «عصرانه با طعم کتاب» به منظور گفت و گو با نویسندگان پرمخاطب است که هر ماه در یکی از کتابخانه‌های منطقه 5 سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه فردوس، «مریم عباس زاده» نویسنده رمان‌های «نیلا»، «می گل»، «عشق، توت فرنگی نیست»، «من، سکوت، انتظار»، «رقص درخاطره ها» و «فریاد بی صدا» مهمان این هفته برنامه «عصرانه با طعم کتاب» در خانه فرهنگ میثاق است که در نشستی صمیمانه با مخاطبان، نویسنده در مورد خود، آثارش، و چگونگی به وجود آمدن آثارش با مخاطبان صحبت می‌کند.
در این نشست ادبی «محمدرضا گودرزی» منتقد ادبی نیز به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارد که طبق روال برنامه‌های گذشته اطلاعاتی درباره نویسنده، کتاب و سبک نوشتاری وی به حضار می‌دهد.
علاقمندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به خانه فرهنگ میثاق واقع در خیابان آیت الله کاشانی، انتهای خیابان مهران مراجعه کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44082461 تماس بگیرند.

فرهنگسرای فردوس خانه فرهنگ میثاق مدیریت منطقه 5 سازمان فرهنگی هنری عصرانه با طعم کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر