کد خبر: 12848 A

رییس ستاد اقامه نماز کشور با اهدای لوح سپاس از از تلاش‌های استاندار آذربایجان شرقی در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز قدردانی کرد.

ایلنا - تبریز: رییس ستاد اقامه نماز کشور با اهدای لوح سپاس از از تلاش‌های استاندار آذربایجان شرقی در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از تبریز در این لوح که توسط حجت‌الاسلام حاجی‌زاده، امام جمعه موقت تبریز در جلسه شورای اداری استان به احمد علیرضابیگی اهدا شد، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "هیچ وسیله‌ای مستحکم‌تر و دایمی‌تر از نماز برای ارتباط میان انسان و خدا نیست"، آمده است: توفیق خدمت‌گزاری به نماز، نور چشم پیامبر اکرم(ص)بالاترین هدیه الهی است. پاداشی که شما با حمایت و پشتیبانی از اقامه نماز ذخیره می‌کنید بزرگترین پس‌انداز و حمایت و لطفی که در سایه نماز دریافت می‌کنید بهترین بیمه‌هاست.

حجت‌الاسلام قرائتی در ادامه این پیام خاطرنشان کرده است: با توجه به گزارش ستاد اقامه نماز استان، بدین‌وسیله از خدمات ارزشمند جنابعالی در پشتیبانی از فعالیت‌های ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز، بر خود لازم می‌دانم از باب "من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق" از شما صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

در جلسه شورای اداری استان همچنین از 27 دستگاه برتر در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز تقدیر شد.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان، استانداری آذربایجان شرقی، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرمانداری تبریز، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، اداره کل راه و شهرسازی استان، اداره کل آموزش و پرورش استان، کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، سازمان حج و زیارت استان، شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرودگاه تبریز، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان، شهرداری تبریز، سازمان بهزیستی استان، سازمان جهاد کشاورزی استان، شرکت گاز استان، شرکت غله و خدمات بازرگانی استان، شرکت آب منطقه‌ای استان و صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از جمله دستگاه‌های برتر در این زمینه بودند که با اهدای لوح سپاس از آنها قدردانی شد.

دبیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در امر ترویج نماز از مدیران استان خواست نسبت به تمهید مقدمات برپایی نماز و تبلیغ و تعلیم نماز اهتمام جدی داشته باشند.

اسدالله ضیایی با تشریح روند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استانی در امر توسعه و ترویج نماز در ادارات خاطرنشان کرد: از مجموع 60 دستگاه استانی که در این ارزیابی شرکت داشتند 27 دستگاه شایسته تقدیر و سه دستگاه شایسته تقدیر ویژه شناخته شدند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر