کد خبر: 36923 A

جوابییه دارالقرآن خانه کارگر در پاسخ به اعتراض برخی متقاضیان

با توجه به بروز این مشكل و اعتراض بسیاری از متقاضیان ثبت نام مقرر شد تا جلسه فوری جهت حل مشكل ثبت نام افراد تشکیل و راهكارهای دیگر ثبت نام بررسی و در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

ایلنا: محمدصادق محسنی کبیر مدیر روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر در پاسخ به اعتراض برخی متقاضیان ثبت نام طرح ملی " تلفنی حافظ قران شوید" گفت: مشکل اصلی اختلال در سیستم ثبت نام، حجم بالای تماس تلفنی متقاضیان می باشد.

وی ضمن عذرخواهی از علاقمندان ثبت نام این طرح ملی گفت: با توجه به بروز این مشکل و اعتراض بسیاری از متقاضیان ثبت نام، مقرر شد تا جلسه فوری جهت حل مشکل ثبت نام افراد تشکیل و راهکارهای دیگر ثبت نام بررسی و در این خصوص تصمیم گیری شود.

محسنی کبیر گفت: در هر صورت تا هفته آینده این مشکل برطرف خواهد شد، ضمن اینکه هنوز تا پایان مهلت ثبت نام این طرح ملی نزدیک به یک ماه فرصت باقی است.

وی گفت هم اکنون یک تیم 20 نفری کار ثبت نام این طرح ملی را از طریق تلفن انجام می دهند که در صورت لزوم نیروی های انسانی افزایش خواهد یافت.

وی افزود: تاکنون بیش از 60000 نفر جهت ثبت نام در این طرح ملی با این مرکز تماس گرفته اند که نزدیک به 10000نفر از این افراد جهت آموزش به اساتید پشتیان معرفی شده اند .

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر