کد خبر: 67088 A

مسابقات قرآنی كارگری با هدف ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی میان کارگران و خانواده‌های آنان برگزار می‌شود. قرار است مراسم افتتاحیه سه شنبه(10 اردیبهشت) از ساعت 15 الی 17 در سالن اجتماعات دارالقرآن خانه کارگر برگزار شود.

ایلنا: محمدصادق محسنی کبیر(مدیر روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر) گفت: دارالقرآن خانه کارگر درنظر دارد تا به مناسبت فرارسیدن هفته کارگر اولین دوره مسابقات قرآنی جامعه کارگری را با نام سعی برگزار نماید.

وی گفت: این مسابقات با هدف ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی میان کارگران و خانواده های آنان برگزار می‌شود که قرار است مراسم افتتاحیه آن فردا سه شنبه مورخ 10 اردیبهشت 92 از ساعت 15 الی 17 در سالن اجتماعات دارالقرآن خانه کارگر با حضور علیرضا محجوب(نماینده مردم تهران)، مسئولین انجمن اسلامی کارگران در کارخانجات و مدیران اجرایی دارالقرآن خانه کارگر برگزار شود.

وی افزود: این مسابقات در سه بخش روخوانی، مفاهیم و حفظ قرآن کریم و به طرق مختلف کتبی، شفاهی، اینترنتی، پیامکی و تلفنی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی گفت: در همین راستا دبیرخانه مسابقه بزرگ قرآنی سعی به مرکزیت دارالقرآن خانه کارگر در تهران تشکیل شده است و قرار است این مسابقه در تمامی استان ها برگزار شود و انتظار داریم در اولین دوره این مسابقات 500000 نفر از سراسر کشور شرکت کنند.

وی افزود: این مسابقات از هفته کار گرسال جاری آغاز و تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد و قرار است مراسم اختتامیه آن در ماه مبارک رمضان برگزار شود.

مسابقات قرآنی جامعه کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر