کد خبر: 42990 A

پیشنهاد من یکسان سازی پرداخت مستمری ماهیانه قهرمانان جانباز و معلول کشور و دیگر قهرمانان است که امیدوارم هرچه زودتر میسر شود.

جلیل باقری جدی، دارنده مدال طلا پارالمپیک 2012 لندن به عنوان ورزشکار اخلاق سال 91 در بخش جانبازان و معلولین انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، باقری جدی که با پرتاب 11 متر و 63 سانتی متری، رکورددار پرتاب وزنه جهان می باشد، در ششمین دوره همایش فرزندان آفتاب به عنوان چهره برتر اخلاق ورزش کشور در سال 91 و در بخش جانبازان و معلولین انتخاب شد.

متن مصاحبه انجام شده را در ادامه می خوانید:

از مراسم انتخاب برترین های اخلاق بگو

باید بگویم خود را لایق دریافت این جایزه نمی دانم و این جایزه متعلق به جامعه ورزش جانبازان و معلولین است.

بازتاب و تاثیر برگزاری چنین مراسمی تحت عنوان اخلاق چیست؟

اخلاق در همه زمینه ها بخصوص ورزش حرف اول را می زند. تداوم قهرمانی یک ورزشکار در سایه اخلاق میسر می شود. برگزاری چنین مراسمی نوعی فرهنگ سازی است، نوعی ترویج و گسترش اخلاق مداری است که امیدوارم در طول سال چندین مراسم با محوریت اخلاق برگزار شود تا شاهد رشد این مهم در ورزش کشور باشیم.

از تمرینات و مسابقات پیش رو و تمرینات خود بگو

بعد از پارالمپیک لندن، از مهرماه تمرینات خودم را آغاز کردم و طبق صلاحدید مربیان، علاوه بر پرتاب وزنه، در پرتاب دیسک هم با جدیت و پشتکار تمرین می کنم. مرداد ماه سال آینده مسابقات جهانی جانبازان و معلولین در لیل فرانسه برگزار می شود که امیدوارم با یاری خداوند متعال و تلاش مستمر، در دو رشته پرتاب وزنه و پرتاب دیسک، بتوانم پرچم مقدس کشورم را به اهتزاز درآورم.

شما به عنوان عضو صندوق اعتباری حمایت چه انتقاد و یا پیشنهادی از این مجموعه دارید؟

در این چند سال اخیر پاداش های قهرمانان جانبازان و معلولین و دیگر قهرمانان به صورت یکسان پرداخت می شود و این مهم از با یاری مدیریت صندوق اعتباری حمایت و دستور وزیر ورزش و جوانان صورت گرفته که من به نیابت از جامعه ورزش جانبازان و معلولین تشکر می نمایم. پیشنهاد من یکسان سازی پرداخت مستمری ماهیانه قهرمانان جانباز و معلول کشور و دیگر قهرمانان است که امیدوارم هرچه زودتر میسر شود.

جانباز و معلول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر