کد خبر: 42998 A

در مجمع انتخاباتی هیات جانبازان و معلولین قزوین

توسعه فعالیت های همگانی از اولویت های فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین است.

توسعه فعالیت های همگانی از اولویت های فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین است.

به گزارش ایلنا، محمود خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان با اعلام این مطلب در مجمع انتخابات ریاست هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان قزوین، افزود: افزایش فعالیت همگانی را در رشته های فعال فدراسیون به طور جدی دنبال می کنیم.

وی با اشاره به این مطلب که در ارزیابی عملکرد هیات های استانی تنها کسب مدال و فعالیت در بخش قهرمانی ملاک نیست، گفت: فعالیت های همگانی هیات ها در ارزیابی فدراسیون از جایگاه با اهمیتی برخوردار است.

این مسئول با مهم خواندن جایگاه فعالیت هیات های استانی در عملکرد فدراسیون ها، موفقیت فدراسیون های ورزشی را منوط به عملکرد این هیات ها دانست و گفت: بار اصلی افتخارات و موفقیت فدراسیون ها بر دوش هیات های استانی است.

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین کشور خاطرنشان کرد: هیات و فدراسیونی موفق است که مجمع آن ها تاثیرگذار و پای کار باشند.

خسروی وفا در ادامه با اشاره به محدودیت ها و تنگناهای مالی پیش رو فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، گفت: این موضوع را ضمن انجام تمامی برنامه ها و اهداف اصلی خود با حذف امور غیرضرور به خوبی مدیریت کرده ایم.

این مسئول در ادامه از عقد تفاهم نامه های دوره ای فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی و آموزش و پرورش استثنایی خبر داد و گفت: در قالب عقد تفاهم نامه به دنبال کمک گرفتن از ظرفیت دستگاه های یاد شده برای پیشبرد اهداف فدراسیون هستیم.

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: با وجود اعتبارات محدود خود هم اکنون اردوی تیم های ملی در رشته های مختلف با حضور60 ورزشکار در حال پیگیری است.

خسروی وفا همچنین بر مناسب سازی محیط و بناها برای معلولین و جانبازان توسط مسئولین تاکید کرد و افزود: با این کار دیگر نیازی به ساخت سالن های ویژه ورزشکاران معلولین و جانبازان که هزینه های زیادی را نیز می طلبد، نخواهیم داشت.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد ورزشکاران معلول و جانباز کشور مانند همیشه در میادین مختلف بین المللی خوش درخشیده و برای ایران اسلامی افتخار کسب کنند.

در مجمع انتخابات هیات جانبازان ومعلولین استان قزوین که باحضور محمود خسروی وفا رییس فدراسیون جانبازان ومعلولین، حق شناس مدیر کا ورزش وجوانان استان واعضاء این مجمع در سالن اجتماعات اداره کل ورزش وجوانان تشکیل شد، منوچهر محجور که پیش از این سکاندار ورزش جانبازان ومعلولین استان قزوین بود با کسب 14 رای چهار سال دیگر در این سمت ابقاء شد.

جانبازان و معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر