کد خبر: 49171 A

زهرا نعمتی:

برای دور آینده مسابقات پارالمپیک که سال 2016 برگزار می‌شود، تمام تلاش خود را به کار می‌برم به امید خدا جایگاه بدست آمده در لندن را برای کشورم، حفظ کنم.

بانوی طلایی رقابت‌های تیر و کمان پارالمپیک لندن این روزها سخت مشغول تمرین ا ست تا برای رویدادهای برون مرزی همچنان آماده باشد.

به گزارش ایلنا، زهرا نعمتی که هم اکنون در جزیره کیش با همراهی همسر و هم تیمی خود، رهام شهابی‌پور، تمرینات خود را به صورت جدی دنبال می‌کند، در خصوص شرایط خود پس از پارالمپیک لندن گفت: پس از برگشت از مسابقات پارالمپیک لندن، تا چند ماه اجبار به خاطر حواشی پس از مسابقات و حضور در برنامه‌های مختلف، از تمرینات دور بودم که البته حضور در تمامی این برنامه‌ها، پذیرش مصاحبه‌ها و... را از وظایف خود می‌دانم و باعث افتخار من است.

نعمتی ادامه داد: جزیره کیش مکان مناسبی برای تمرین است، هم به لحاظ شرایط آب و هوایی و هم از نظر مناسب بودن اماکن و معابر شهری برای تردد افراد دارای معلولیت، به گونه ای که من و همسرم به کمک شخصی دیگر برای انجام دادن کارها نیاز نداریم. البته پیش از مسابقات پارالمپیک و در فصل‌های سرد سال، تمرینات تیم ملی در این جزیره برگزار می‌شد و به خاطر همین تجربه تمرین در اینجا را داشته‌ام. مردم کیش هم دوست داشتنی و با فرهنگ هستند که از زندگی در کنار آنها لذت می‌برم.

وی درخصوص مسابقات پیش رو نیز گفت: در سال آینده مسابقات جهانی را در پیش داریم که در کشور تایلند برگزار می‌شود و برترین‌های تیروکمان معلولان جهان در آن حضور دارند و به امید خدا اگر شرایط فراهم باشد، در این مسابقات حضور خواهیم داشت، ضمن اینکه برای دور آینده مسابقات پارالمپیک که سال 2016 برگزار می‌شود، تمام تلاش خود را به کار می‌برم به امید خدا جایگاه بدست آمده در لندن را برای کشورم، حفظ کنم.

نعمتی در پایان از برخی رسانه‌ها به سبب انعکاس نادرست مصاحبه‌های انجام شده با وی، گله می‌کند و می‌گوید: متاسفانه برخی از رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها به دلیل سوء برداشت از مسائل مطرح شده، صحبت‌ها را آن‌گونه که هست، منعکس نمی‌کنند. با این حال من از تمام رسانه‌ها، مطبوعات و خبرگزاری‌هایی که صادقانه در جهت انعکاس صحیح اخبار و آشنایی عموم جامعه با ورزش افراد دارای معلولیت فعالیت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

زهرا نعمتی در نخستین حضور خود در رقابت‌های پارالمپیک لندن با کسب نشان طلا، اولین مدال خوش‌رنگ تاریخ رشته تیر وکمان ایران را بدست آورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر