کد خبر: 82665 A

در تهران برگزار می‌شود؛

کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین از اول تا ششم تیرماه میزبان این ملی‌پوشان خواهد بود.

رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین از آغاز دومین مرحله تمرینات تیم ملی در سال جدید خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی آرمندنیا افزود: برای آمادگی حضور در رقابت‌های پارآسیایی جوانان مالزی، 5 مرحله اردوی آمادگی در نظر گرفتیم که یک مرحله آن در سال گذشته و یک مرحله آن در سال جدید برگزار شده و دومین مرحله تمرینات در سال جاری نیز از اول تیرماه در تهران، کمپ تیم‌های ملی آغاز می شود.

رئیس انجمن تنیس روی میز خاطرنشان کرد: در این مرحله، 2 نفر از مدعوین اردوی پیشین حذف شدند و از 7 ورزشکار برای حضور در تمرینات دعوت بعمل آمد که از این تعداد نیز یک نفر در پایان این تمرینات حذف خواهد شد و با انجام کلاس بندی نهایی، ترکیب اصلی تیم مشخص می شود.

وی در خصوص برنامه تمرینی این مرحله از اردو گفت: طبق روال گذشته در اردوها، تمرینات در دو جلسه صبح و بعدازظهر برگزار می شود و به موازات آن تمرینات بدنسازی نیز در نظر گرفته شده، ضمن اینکه در تمرینات این دوره، فیلم مسابقات مختلف برای ورزشکاران به نمایش درآمده و توسط مربیان تجزیه و تحلیل خواهد شد.

آقای آرمند نیا افزود: متاسفانه تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های مالزی، هنوز کلاس‌بندی نفرات خود را اعلام نکرده‌اند، با این وجود ما بر اساس نقاط قوت ورزشکاران، کلاس بندی اعزامی خود را شکل می‌دهیم و قصد داریم ورزشکاران را در یک کلاس انفرادی و 2 کلاس تیمی، انفرادی اعزام کنیم تا بر این اساس بتوانیم از نفرات در مسابقات تیمی و انفرادی به صورت همزمان استفاده کنیم.

رئیس انجمن تنیس روی میز درخصوص تیم‌های رقیب گفت: رقابت‌های پارآسیایی جوانان ژاپن در سال 2009 به عنوان یک تلنگر برای تمامی کشورهای آسیایی محسوب می‌شود، چراکه از آن پس سرمایه گذاری در بخش جوانان در تمامی کشورها، سمت و سوی جدیدی به خود گرفت و فکر می‌کنم با توجه به این نکته، بیشتر کشورها حضوری قدرتمندتر از دوره گذشته داشته باشند، ضمن اینکه در رشته تنیس روی میز، تیم های ژاپن، کره و هنگ کنگ، در دوره قبل خوب ظاهر شدند و در این دوره نیز احتمالا از رقبای اصلی ایران باشند.

مهرداد محمدپور(خراسان رضوی)، سیدحسام حسینی، صادق ناظمی، حسین جعفری(تهران)، مهدی هاتفی(یزد) سپهرداد ظفری(همدان) و حسین زمان‌پور (فارس) ورزشکاران مدعو به این اردو هستند که تمرینات خود را زیر نظر آقایان ابراهیم واقفی و علی شکارلو، مربیان تیم ملی، انجام می دهند.

کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین از اول تا ششم تیرماه میزبان این ملی‌پوشان خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر