کد خبر: 85246 A

با حضور 77 دو و میدانی‌کار؛

انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین رقابت‌های رکوردگیری ویژه مواد دو و پرش طول را در مجموعه شهید شیرودی برگزار کرد.

انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین رقابت‌های رکوردگیری ویژه مواد دو و پرش طول را در مجموعه شهید شیرودی برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این مسابقات به منظور انتخاب نفرات تیم ملی در مواد یاد شده انجام شد و نفرات برتر طبق نظر انجمن، برای حضور در مسابقات پارآسیایی کره جنوبی به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند.

علی اصغر هادی‌زاده، سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین درخصوص این رقابت‌ها گفت: در برنامه رکوردگیری، 77 ورزشکار از 17 استان کشور حضور داشتند که رقابت‌های آنها در مواد مختلف دو و پرش طول برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: انجمن تصمیم دارد تا در مواد دو و پرش طول سرمایه‌گذاری کند و این مسابقات به عنوان اولین گام در جهت تحقق تصمیم یاد شده محسوب می‌شود و برای ادامه مسیر احتیاج به برنامه‌های مفصل‌تری داریم.

سرپرست انجمن دوومیدانی افزود: در موادی نظیر دو 100 متر، دو 1500 متر و پرش سه‌گام استعدادهای خوبی شناسایی کردیم و با برنامه‌های دیگری که مد نظر داریم، نفرات شناسایی شده را تحت پوشش انجمن قرار داده و آنها را برای حضور در مسابقات پارآسیایی کره جنوبی آماده کنیم.

هادی‌زاده گفت: در بخش بانوان نیز به دلیل استقبال کمتر، رقابتی برگزار نشد اما نفرات معرفی شده در محل سکونت خود مورد تست قرار گرفتند که به عنوان مثال می توان به بانویی کرمانشاهی که رکورد خوبی ثبت کرده بود اشاره کرد.

این مسابقات روز پنج شنبه، 6 تیر در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر