کد خبر: 99628 A

بخشعلی‌پور اعلام کرد؛

رقابت‌های پارآسیایی جوانان آبان‌ماه سال‌جاری به میزبانی کشور مالزی برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته جوانان، از مشخص شدن ترکیب نهایی تیم ملی خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسن بخشعلی‌پور در این خصوص گفت: پس از برگزاری 4 مرحله اردوی متمرکز، در نهایت 10 ملی‌پوش جوان برای اعزام به رقابت‌های پارآسیایی مالزی انتخاب شدند.

وی افزود: این 10 نفر متولدین بین سال‌های 1371 تا 1374 از استان‌های قم، خراسان‌رضوی، گلستان، مرکزی، فارس، اصفهان، گیلان هستند که در حال حاضر تمرینات خود را در استان‌های محل سکونت و زیر نظر مربیان انجام می‌دهند و 22 مهرماه، وارد اردوی یک هفته‌ای خواهند شد که متصل به اعزام است.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته جوانان خاطرنشان کرد: در حال حاضر اطلاعات دقیقی از سوی کمیته برگزاری مسابقات در خصوص تیم‌های شرکت‌کننده ارائه نشده ولی تیم‌های عراق و چین که از برترین‌های این رشته هستند، از رقبای جدی ما محسوب می‌شوند.

بخشعلی پور گفت: در تمرینات متصل به اعزام مروری بر تمرینات تاکتیکی خواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم در این مسابقات حضوری شایسته داشته باشیم.

وی اعلام کرد: در رقابت‌های پارآسیایی جوانان حسین گلستانی، مرتضی جعفری(قم)، مهدی بابادی(خراسان‌رضوی) آرش قره‌قولپاقی، وحید بایلری(گلستان)، مصطفی زارعی(مرکزی)، علی رضایی(فارس)، محمدجواد کریمی، محمدرضا سبحانی‌نیا(اصفهان) و آرش سیف‌زاده(گیلان) در ترکیب تیم ملی حضور دارند و مهرداد شوشتری نیز به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارد.

رقابت‌های پارآسیایی جوانان آبان‌ماه سال‌جاری به میزبانی کشور مالزی برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر