کد خبر: 10039 A

با قهرمانی منطقه شرق؛

برنامه‌های ورزشی بیشتری برای نشاط و بالا بردن انگیزه کارکنان پیش رو داریم که امیدواریم مانند «جام سپاس» با استقبال خوب کارکنان مواجه شویم.

دومین دوره مسابقات فوتسال مؤسسه مالی و اعتباری صالحین (بانک آینده) با عنوان «جام سپاس» با قهرمانی تیم فوتسال منطقه شرق پایان یافت.

به گزارش ایلنا، این مسابقات با حضور 13 تیم، شامل تیم مناطق ده‌گانه و تیم‌های تکاپ و سبزوار از 11 مهر به مدت 3 روز و با انجام 18 بازی، با حضور بیش از 150 نفر از کارکنان مؤسسه صالحین به برگزار شد که در نهایت تیم منطقه شرق به مقام قهرمانی و تیم‌های دفتر مرکزی و منطقه شمال به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گفته سید علی باقری ثانی مدیرکل منطقه شرق موسسه صالحین، این مسابقات با هدف ایجاد تعامل سازمانی، همدلی میان اعضای سازمان، ایجاد همگرایی و وفاق سازمانی و همچنین تقویت انگیزه فعالیت‌های ورزشی در بین همکاران، با حضور مدیران و مسؤولان ارشد مؤسسه برگزار شد.

وی به نامگذاری این جام اشاره كرد و گفت: از جمله دلایل نامگذاری این مسابقات به نام «جام سپاس» نیز قدردانی و تشکر از زحمات کلیه کارکنان مؤسسه که در رشد و تعالی سازمان کمک شایانی کردند عنوان شد.

مدیرکل منطقه شرق موسسه مالی و اعتباری صالحین (بانك آینده) در خصوص تیمداری در لیگ برتر فوتسال خبرهای خوشی به فوتسال دوستان داد و گفت: با حمایت هیئت مدیره قطعا پا به عرصه تیمداری می‌گذاریم چون موسسه صالحین از بدو تاسیس تا به حال حامی ورزشکاران بوده و خواهد بود و جزو اهدافی هست که مسئولین موسسه دنبال می‌کنند.

باقری در ادامه گفت: با توجه به تبدیل شدن موسسه مالی و اعتباری صالحین به بانک آینده و وجود مشکلی درخصوص تیم‌داری بانک‌ها امیدوارم که مشکل و یا محدودیتی در این خصوص پیش روی نباشد چون هیچ موسسه یا بانکی مخالف ورزش و نشاط نیست و این باعث پیشرفت و بالا بردن روحیه بیشتر درمردم وکارکنان خواهد شد.

مدیرکل منطقه شرق موسسه مالی و اعتباری صالحین در ادامه از رضایتمندی کامل شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: خوشبختانه با نظرسنجی و پرسش و پاسخی که از مهمانان انجام شد، مشهد میزبان قابل قبولی بود و از این بابت خوشحال هستیم.

وی در پایان گفت: برنامه‌های ورزشی بیشتری برای نشاط و بالا بردن انگیزه کارکنان پیش رو داریم که امیدواریم مانند «جام سپاس» با استقبال خوب کارکنان مواجه شویم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر