کد خبر: 103219 A

مدرک بدون آگاهی و کارایی فایده‌ای ندارد؛

چهاردهمین دوره تربیت مربی بدنساز به مدت 10 روز از تاریخ 16 لغایت 24 شهریور ماه با حضور 40 نفر از ورزشکاران و ملی‌پوشان در حال برگزاری است.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در چهاردهمین دوره تربیت مربی بدنساز حضور یافت.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده در ابتدای این مراسم که با حضور شاهرخ شهنازی رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و پیمان فخری مدیر مرکز سنجش آکادمی و مدیر این دوره برگزار شد، ضمن خیر مقدم به تمامی شرکت‌کنندگان در این دوره درخصوص ضرورت برگزاری این کلاس‌های آموزشی و تاثیر آن در پیشبرد ورزش کشور گفت: کلاس‌های آموزشی در این سطح بسیار برای پیشبرد ورزش کشور مثمرثمر است، به خصوص که اگر کسی مسئولیتی هم داشته باشد باید آن آگاهی لازم را هم کنارش داشته باشد تا بتواند کارها را راحت‌تر و بهتر پیش ببرد. این را باید دانست که همه چیز آمادگی جسمانی نیست، مطمئنا این اطلاعات علمی و آموزشی هستند که این آگاهی را به ما می‌دهد تا زودتر به هدف خود برسیم.

وی با بیان اینکه کار ورزش یک کار عاشقانه است و کسی که عشق به کارش نداشته باشد نمی‌تواند آنگونه که شایسته است موفق باشد، افزود: بنده با توجه به تجربه و اعتقادی که دارم نظرم این است که اگر کسی به دنبال این آگاهی‌ها نباشد نمی‌تواند موفق باشد. پس از همه شماها که در این دوره شرکت کرده‌اید می‌خواهیم استفاده لازم را ببرید و با توجه به اینکه تمامی اساتید و مربیانی که برای این کلاس ها در نظر گرفته شدند از بهترین اساتید دانشگاه‌ها و مربیان تیم‌های ملی هستند کلیه سوالات خود را مطرح کنید.

دبیر کل کمیته ملی المپیک افزود: پیشنهاد من هم این است در این 10 روز تمامی تمرکز خودتان را به این دوره معطوف کنید و خود را در اختیار اساتید قرار دهید و به هیچ وجه هم به فکر مدرک گرفتن نباشید زیرا اگر شما مدرکی داشته باشید ولی آگاهی و کارایی لازم را نداشته باشید اصلا فایده ای ندارد.

افشارزاده ادامه داد: با توجه به نیازهای تیم‌های ملی و باشگاهی به افراد زبده و کاربلد و با آگاهی لازم، قطعا کسانی که بتوانند در همچین دوره‌هایی شرکت کنند و نکات علمی روز دنیا را فرا بگیرند می‌توانند فعالیت خود را در یکی از تیم‌های ورزشی دنبال کنند.

چهاردهمین دوره تربیت مربی بدنساز به مدت 10 روز از تاریخ 16 لغایت 24 شهریور ماه با حضور 40 نفر از ورزشکاران و ملی پوشان که درآزمون ورودی این دوره موفق به کسب حد نصاب لازم گردیدند در حال برگزاری است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر