کد خبر: 103307 A

سرمربی تیم‌ملی سپک تاکرا:

تیم ملی در این پیکارها در دو بخش 2 نفره و 3 نفره شرکت می‌کند.

سرمربی زنجانی تیم ملی سپک تاکرا گفت: تیم ملی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان و همچنین دومین مرحله پیکارهای لیگ جهانی آمادگی کامل دارد.
 
به گزارش ایلنا، مهدی رضایی با بیان اینکه رقابت‌های جهانی از 25 شهریورماه در تایلند آغاز می‌شود، افزود: تیم ملی در این پیکارها در دو بخش 2 نفره و 3 نفره شرکت می‌کند که وحید ملکی، حسین مشکبار و امیر حبیبی از زنجان در ترکیب تیم ملی کشورمان حضور دارند و پس از پایان این دیدارها مرحله دوم لیگ جهانی در بخش 3 نفره آغاز می‌شود.

رضایی درخصوص تیم‌های حاضر در لیگ جهانی گفت: در رقابت‌های لیگ جهانی کشورهای قدرتمندی همچون مالزی و تایلند حضور دارند و علاوه بر آن تیم ملی کشورهای کره، آمریکا، هند، سنگاپور، اندولزی، ژاپن، فیلیپین، میانمار و بروندی نیز شرکت می‌کنند.

سرمربی تیم ملی کشورمان با اشاره به اینکه مرحله نخست مسابقه‌های لیگ جهانی در روزهای اخیر در کشور هند برگزار شد افزود: در این رقابت‌ها ملی‌پوشان کشورمان با ترکیب وحید ملکی و حسین مشکبار از زنجان، جمیل کر از گلستان، امیرخانی از گیلان و حمید جعفری پور از شیراز به مصاف رقبیان خود رفت و در رتبه ششم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. در مرحله نخست 5 بازی داشتیم که در برابر تیم‌های آمریکا و سنگاپور به پیروزی رسیدیم و در مقابل تیم‌های قدرتمند جهان مالزی و تایلند و تیم میزبان یعنی هند به دلیل ناداوری نتیجه بازی را واگذار کردیم.

رضایی وضعیت تیم ملی کشورمان را این‌گونه بیان کرد: تیم ملی کشورمان برای اولین بار در رقابت‌های لیگ جهانی شرکت کرده و توانسته در مرحله نخست این رقابت‌ها از رتبه دوازدهم به رتبه ششم صعود کند و این برای کادر فنی رضایت‌بخش است و تلاش خواهیم کرد تا در مراحل بعدی این جایگاه را حفظ کنیم.

رضایی همچنین تصریح کرد: برای حضور موفق در رقابت‌های لیگ جهانی و قهرمانی جهان 5 اردوی آمادگی تیم ملی تاکنون برگزار شده و هم اکنون در رشت درحال برگزاری است.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر