کد خبر: 103355 A

پس از قهرمانی در لیگ جهانی؛

به دلیل مشكلات شخصی نتوانستم در تركیه همراه تیم ملی باشم و خوشحالم این مساله تاثیر منفی بر عملكرد نفرات نداشت.

سرمربی تیم ملی كاراته ایران با ابراز رضایت از عملكرد كاراته كاهای كشورمان در لیگ جهانی تركیه، گفت: كمترین نقش را در این موفقیت داشتم و باید از همكارانم در كادر فنی به خاطر زحماتی كه در این چند ماه محتمل شده اند، تشكر كنم.

به گزارش ایلنا، مسعود رهنما اظهار داشت: از ابتدا نگاه ما به لیگ جهانی تركیه این بود كه از آن به عنوان یك رویداد تداركاتی سطح بالا برای مسابقات مهم پیش رو استفاده كنیم.

وی افزود: خوشبختانه كومیته كاهای ایران عملكرد خوبی در این رقابت ها داشتند و باید تلاش كنیم تا معایب را برطرف كرده تا در رویدادهای مهم آینده چون، بازیهای كشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا نیز همین روند را ادامه دهیم.

رهنما عنوان كرد: بزودی نشستی را با كادر فنی برگزار خواهیم كرد و به طور دقیق عملكرد نفرات ایران در تركیه را آنالیز می كنیم تا ضعف‌ها را برطرف سازیم.

سرمربی تیم ایران تاكید كرد: به دلیل مشكلات شخصی نتوانستم در تركیه همراه تیم ملی باشم و خوشحالم این مساله تاثیر منفی بر عملكرد نفرات نداشت.

وی درخصوص فراز و نشیب تیم ملی در برخی اوزان تاكید كرد: این مساله غیر عادی نیست چراكه نمی توان در تمامی اوزان قهرمان شد. ولی در برخی اوزان نتایج ضعیفی به دست آمد كه باید آسیب شناسی شود و در اوزانی هم كه عالی بودیم می بایست به تقویت بیشتر نفرات بپردازیم.

سرمربی تیم ایران گفت: حضور در این مسابقات پس از چند ماه تمرین لازم بود و باید از فدراسیون به خاطر فراهم كردن شرایط اعزام، تشكر كنم و حالا باید از امروز با تمركز بیشتری به بازیهای كشورهای اسلامی فكر كنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر