کد خبر: 1067 A

از سوی روابط عمومی فدراسیون فوتبال؛

بخش رسانه‌ای فیفا با ارسال ایمیلی به روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال، شرایط حضور رسانه‌ها را در جام جهانی ۲۰۱۲ فوتسال اعلام کرد.

ایلنا: روابط عمومی فدراسیون فوتبال، به منظور حضور رسانه‌ها در جام جهانی فوتسال تایلند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، این اطلاعیه به این شرح است:

بخش رسانه‌ای فیفا با ارسال ایمیلی به روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال، شرایط حضور رسانه‌ها را در جام جهانی ۲۰۱۲ فوتسال اعلام کرد.

در این ایمیل آمده است: رسانه‌ها و نمایندگانشان که قصد دارد در جام جهانی ۲۰۱۲ فوتسال تایلند حضور داشته باشند باید در بخش مدیا چنل فیفا ثبت نام کند. مدیا چنل فیفا ثبت نام را آغاز کرده است و تا ساعت ۲۴ روز ۳۰ شهریورماه مهلت ثبت نام ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که ثبت نام فقط برای رسانه‌های نوشتاری(روزنامه‌ها و وب سایت‌ها) و همچنین عکاسان بوده و نمایندگان رسانه‌های رادیویی و تلویزیونی باید با بخش خدمات پخش فیفا از طریق ایمیلFIFABroadcasterServicing@fifa. org تماس بگیرند تا هماهنگی‌های لازم در زمینه معرفی نمایندگان آن‌ها انجام شود.

لیست تیم‌های شرکت کننده و هر گونه اطلاعات درباره تیم‌ها در لینکhttp: //www. fifa. com/futsalworldcup/qualifiers/index. html موجود است.

رسانه‌هایی که می‌خواهند در جام جهانی فوتسال حضور یابند باید بدانند که تقاضا‌ها در بخش رسانه‌ای فیفا بررسی می‌شود و تضمینی برای حضور همه ثبت نام کنندگان وجود ندارد. در هر صورت به نمایندگان رسانه‌ها برای حضور یا عدم حضور آن‌ها از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.

همچنین برای حضور رسانه‌ها در تایلند، ممکن است نیاز به گرفتن ویزا از سوی رسانه‌ها باشد. در این باره هم در آینده به صورت قطعی اعلام وضعیت خواهد شد. برای هرگونه اطلاع درباره رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی به لینک http: //www. fifa. com/futsalworldcup/index. html مراجعه کنید.

فوتسال جام جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر