کد خبر: 10962 A

مهدی طالب‌پور رفت؛

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر مهرزاد حمیدی را به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی منصوب کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر مهرزاد حمیدی را به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات وفناوری طی حکمی مهرزاد حمیدی را به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی منصوب کرد.

در بخشی از حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری به مهرزاد حمیدی آمده است:

احتراما نظر به مراتب تعهد، دانش، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در آموزش عالی به ویژه در تربیت بدنی و ورزش قهرمانی دانشجویان به موجب این حکم به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی منصوب می گردید.

رجاء واثق دارم که براساس اهداف تعیین شده و همکاری کلیه مدیران و همکاران محترم آن فدراسیون و سازمان امور دانشجویان در این امر مهم انجام وظیفه و اهتمام خود را در این زمینه با حفظ و حراست از اموال بیت المال و در جهت هماهنگی، ارتقاء و تعالی هر چه بیشتر آن مجموعه گام های موثر و مفیدی برخواهید داشت.

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام شایسته ماموریت محوله و خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

آئین معارفه دکتر مهرزاد حمیدی و تودیع دکتر مهدی طالب پور سرپرست پیشین این فدراسیون در محل سازمان امور دانشجویان ایران برگزار شد.

مهرزاد حمیدی دارای دکترای مدیریت تربیت بدنی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و در سالهای گذشته سابقه مدیریت تربیت بدنی وزارت علوم، معاون فرهنگی سازمان تربیت بدنی، ریاست آکادمی کمیته ملی المپیک را در کارنامه کاری خود دارد. مهرزاد حمیدی پیش از این در سال ۸۴ با راه اندازی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی مدتی مسئولیت این فدراسیون را برعهده داشته است.

مهدی طالب‌پور هم اکنون رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم را برعهده دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر