کد خبر: 11176 A

فردا در مشهد انجام می‌شود؛

4 دوره قبلی این همایش در استان‌های مازندران، گیلان و تهران و یک بار به صورت خانوادگی در فیروزکوه برگزار شده است.

سرپرست همایش همگانی توریسم ورزشی کشور گفت: این همایش با هدف توسعه همبستگی همگانی از طریق پرداختن به ورزش همگانی برای اولین بار با انجام سه ورزش همگانی دو میدانی، اسکیت و دوچرخه سواری از خراسان رضوی آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، سید کوروش مجتبوی با بیان این خبر افزود: این همایش با همکاری مشترک کمیسیون ورزش برای همه و کمیسیون توریسم ورزشی کمیته ملی المپیک و فدراسیون ورزش های همگانی کشور از ساعت 9 صبح پنج شنبه 20 مهرماه جاری از مقابل اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی آغاز می شود و در اولین روز تا چناران ادامه پیدا می کند.

وی در ادامه گفت: در این همایش ورزشکارانی در سه رشته همگانی دو میدانی، اسکیت و دوچرخه سواری از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و تهران به صورت سه گانه شرکت خواهند کرد.

مجتبوی افزود: اختتامیه این همایش 26 مهرماه به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش و گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در تهران برگزار خواهد شد.

سرپرست همایش همگانی توریسم ورزشی کشور گفت: در پایان این همایش به تمامی ورزشکاران و مشارکت کنندگان این حرکت بزرگ در تمامی رده های سنی گواهی نامه ویژه ای به صورت مشترک از طرف کمیته ملی المپیک و فدراسیون ورزشهای همگانی کشور اهدا می شود و گزارش مصور و مکتوب آن در کتاب ویژه ای چاپ و برای نشان دادن حسن همبستگی و ارزشمندی ورزش در میان مردم ایران به کمیته بین المللی المپیک ارسال می شود.

وی خاطر نشان کرد: 4 دوره قبلی این همایش در استان‌های مازندران، گیلان و تهران و یک بار به صورت خانوادگی در فیروزکوه برگزار شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر