کد خبر: 1180 A

حمیده عباسعلی:

با صعود بانوان ایرانی در رنکینگ جهانی ترسی را در دل حریفان ایجاد کردیم و نشان دادیم که تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم.

بانوی کاراته‌کای سنگین وزن ایران که در رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان و لیگ جهانی کاراته وان اندونزی موفق به کسب مدال طلا شد و حالا در رنکینگ فدراسیون جهانی به جایگاه پنجم رسیده، گفت: از اینکه توانستم به چنین جایگاهی برسم، بسیار خوشحالم.

به گزارش ایلنا، حمیده عباسعلی با بیان این مطلب اظهارداشت: با صعود بانوان ایرانی در رنکینگ جهانی ترسی را در دل حریفان ایجاد کردیم و نشان دادیم که تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم.

وی افزود: ۲ سال است که در مسابقات آسیایی شرکت می‌کنیم و امسال هم برای اولین بار در لیگ جهانی به روی تاتامی رفتیم که این باعث شد تا حریفان روی تیم ایران حساب ویژه‌ای باز کنند.

عباسعلی تصریح کرد: حالا که در رنکینگ صعود داشته‌ام کارم سخت‌تر شده و باید تلاشم را دو چندان کنم تا علاوه بر تثبیت موقعیتم در جدول، به فکر صعود به رتبه‌های بالا‌تر هم باشم.

وی با اشاره به شرکت درلیگ جهانی ترکیه ادامه داد: حضور در لیگ‌های جهانی و مسابقات متعدد همراه با کسب مدال در این پیکار‌ها می‌تواند به صعود کاراته کا‌ها به رتبه‌های بالا‌تر کمک کند.

عباسعلی در خصوص وضعیت آمادگی‌اش گفت: بعد از بازگشت از مسابقات آسیایی ازبکستان و پس از استراحت یک هفته‌ای تمریناتم را از سر گرفته‌ام و کار بدنسازی و کاراته را طبق برنامه انجام می‌دهم. با تمام وجود برای تکرار مدال طلا در مسابقات کاراته وان استانبول ترکیه به میدان خواهم رفت.

ورزش ایران فدراسیون کاراته مسابقات جهانی کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر