کد خبر: 1222 A

هفته چهارم لیگ بر‌تر فوتسال؛

چهارمین هفته از چهاردهمین دوره لیگ بر‌تر فوتسال عصر امروز (پنجشنبه) با برگزاری ۳ دیدار آغاز شد که تیم‌های گیتی‌پسند، شهید منصوری و صبای قم مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

هفته چهارم لیگ بر‌تر فوتسال امشب با برگزاری ۳ دیدار پیگیری شد و طی آن تیم‌های فوتسال شهیدمنصوری، صبا و گیتی‌پسند در هفته چهارم لیگ بر‌تر فوتسال مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چهارمین هفته از چهاردهمین دوره لیگ بر‌تر فوتسال عصر امروز (پنجشنبه) با برگزاری ۳ دیدار آغاز شد که تیم‌های گیتی‌پسند، شهید منصوری و صبای قم مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در مهم‌ترین بازی تیم صدرنشین گیتی‌پسند اصفهان میزبان شهرداری ساوه بود که با نتیجه ۳ بر یک از سد می‌ه‌مان خود گذشت. شاگردان علیرضا افضل با این پیروزی به چهارمین برد پیاپی خود دست یافتند و با ۱۲ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کردند.

در دیگر دیدار امروز تیم فوتسال شهیدمنصوری قرچک می‌ه‌مان تیم تازه وارد گاز خوزستان بود که این تیم نیز با نتیجه ۳ بر ۲ از سد میزبانش گذشت تا مدافع عنوان قهرمانی که در هفته‌های اخیر ۲ شکست خانگی را تجربه کرده بود با این پیروزی خارج از خانه به آینده امیدوار‌تر شود.

شاگردان رضا لک با این پیروزی ۶ امتیازی شدند و با صعودی ۶ پله‌ای فعلاً تا رده پنجم جدول رده‌بندی صعود کردند تا موقتاً از قعر جدول فاصله بگیرند.

صبای قم نیز با نتیجه ۹ بر ۲ مقابل میهمانش لبنیات ارژن شیراز به برتری دست یافت. شاگردان امیر شمسایی با این پیروزی ۹ امتیازی شدند و با یک پله صعود در رده دوم جدول قرار گرفتند. ارژنی‌ها هم همچنان بدون امتیاز در انتهای جدول جا خوش کرده‌اند.

* نتایج هفته چهارم (پنجشنبه ۲ شهریور):

گیتی‌پسند اصفهان ۳ - شهرداری ساوه یک

گاز خوزستان ۲ - شهیدمنصوری قرچک ۳

صبای قم ۹ - لبنیات ارژن شیراز ۲

رقابت‌های این هفته فردا با برگزاری ۳ دیدار به پایان می‌رسد که برنامه آن به شرح زیر است:

* جمعه ۳ شهریور:

شرکت ملی حفاری اهواز - شهرداری تبریز

میثاق تهران - فرش‌آرای مشهد

دبیری تبریز - راه ساری

این هفته هلال احمر تبریز استراحت دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر