کد خبر: 12853 A

سید جواد رفوگر:

این انتقال با تفاهم طرفین و به منظور كمك به تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی صورت می‌گیرد و ما از این مسئله استقبال می‌كنیم.

رئیس انستیتو بین‌المللی كشتی گفت: انتقال این مركز علمی و تحقیقاتی به محل خانه كشتی برای تعامل هرچه بیشتر با برنامه‌های تیم‌های ملی است.

به گزارش ایلنا، سیدجواد رفوگر با بیان این مطلب افزود: این انتقال با تفاهم طرفین و به منظور كمك به تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی صورت می‌گیرد و ما از این مسئله استقبال می‌كنیم.

وی ادامه داد: مسئولان انستیتو كشتی ایران در تمامی جلسه‌های كارشناسی در مورد مسائل فنی نقش مهمی دارند و رابطه من با حوزه مدیریت تیم‌های ملی و شخص خادم بسیار دوستانه، قدیمی و ریشه دار است.

رئیس سابق فدراسیون كشتی اظهار داشت: مربیان و علاقمندان به مسائل علمی و تحقیقاتی كشتی می‌توانند با حضور در خانه كشتی تهران امور مربوط به خود را با دقت و سرعت پیگیری كنند.

دبیر سابق فدراسیون كشتی در پایان خاطرنشان كرد: این حركت برای رشد و ارتقاء مسائل علمی در كشتی است ما در تمامی جلسه‌های فنی حضور داریم و باید تعامل و نزدیكی بیشتری با كادر فنی تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی داشته باشیم و با قدرت به كار خود ادامه می‌دهیم.

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر