کد خبر: 15652 A

اعتراض مسئولان تیم هندبال ثامن به رای کمیته انضباطی؛

در رای اعضای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال حرکات زشت بازیکن تیم مس کرمان در مقابل چشمان تماشاگران در رای صادره اعمال نگردیده و نادیده گرفته شده است.

باشگاه ثامن‌الحجج (ع) سبزوار با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را به رای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، در پی اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال در خصوص دیدار تیم‌های موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)و مس کرمان، باشگاه فرهنگی ورزشی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) مراتب اعتراض خود را نسبت به این رای ناعادلانه اعلام می‌دارد و اعتراض خود را از طریق مراجع ذیربط و ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.

در رای اعضای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال حرکات زشت بازیکن تیم مس کرمان در مقابل چشمان تماشاگران در رای صادره اعمال نگردیده و نادیده گرفته شده است.

تماشاگران هم در این بین با بی‌انصافی رای کمیته انضباطی روبرو شده اند، چرا که چراغ خاموش هندبال را این سرمایه‌های اصلی ورزش روشن نموده‌اند و به این ورزش رونق داده‌اند، مخصوصاً در سبزوار که مهد هندبال است و هندبال این شهر با تماشاگرانش عجین شده است.

کمیته انضباطی نباید چنین تصمیمی را برای عاشقان این ورزش و مردمی که اینگونه از وقت، انرژی و وجودشان مایه می‌گذارند اتخاذ می‌نمود؛ پر واضح است در میان آن جمعیت چند هزار نفری تعدادی تماشاگرنما هم پیدا می‌شوند که بخواهند از جو ایجاد شده در سالن توسط بازیکن 14 کرمان سواستفاده کنند و حرکاتی خلاف ادب و روح ورزشکاری انجام دهند، ولی نباید کمیته انضباطی حرکات آن چند نفر را به سایر تماشاگران فهیمی که غیر از حمایت تیم خود حرکت دیگری نکردند تعمیم داده و رای را اینگونه غیر منصفانه صادر نماید.

تنها هدف و شعار این باشگاه در تمامی ابعاد و زمینه‌های فعالیت تنها جوانان و این عاشقان ورزش بوده و زمانی‌که اینگونه با بی‌مهری از طرف صاحبان ورزش و مسولان با ایشان رفتار می‌شود متاسفانه باید شاهد کم فروغ شدن بیش از پیش این ورزش خصوصاً در خطه‌ای که مهد هندبال است باشیم.

همانطور که آن روز ناظر و نماینده فدراسیون هندبال در سبزوار حضور داشتند، شاهد آن بودند که پس از اینکه آقای میرعلی، مدیرعامل باشگاه ثامن با تماشاگران صحبت نمودند جو سالن به کلی آرام شد و پس از آن جز تشویق و حمایت تیم موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع) شعاری دیگر از طرف هواداران به گوش نمی رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر