کد خبر: 16373 A

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا؛

در این گروه دو تیم ایران و کره جنوبی حضور دارند که از ساعت 16 در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت.

تیم والیبال نوجوانان چین تایپه در نخستین بازی روز دوم مرحله دوم نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا موفق به شکست سریلانکا شد.
به گزارش ایلنا، پنجمین روز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا امروز یکشنبه با برگزاری 4 دیدار پیگیری خواهد شد تا هشت تیم برتر جایگاه خود را در جدول مرحله دو مشخص کنند.

در نخستین بازی امروز و در گروه E، دو تیم سریلانکا و چین تایپه از ساعت 10 صبح به مصاف هم رفتند که نوجوانان تاپیه در یک دیدار سنگین موفق به شکست سه بر دو سریلانکا شدند.

تیم والیبال نوجوانان چین تایپه در ست های دوم و سوم با امتیازهای 25 بر 23 و 25 بر 22 مغلوب سریلانکا شد، اما در ست های اول، چهارم و پنجم این دیدار دو ساعته به ترتیب با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 18 و 15 بر 7 به پیروزی رسید.

چین تایپه با کسب این پیروزی جایگاه سومی را برای خود در گروه E مرحله دوم جام نهم تثبیت کرد و سریلانکا نیز در این گروه چهارم شد تا در مرحله یک چهارم نهایی با تیم نخست گروه F بازی کند.

در این گروه دو تیم ایران و کره جنوبی حضور دارند که از ساعت 16 در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت تا تکلیف سرگروه و تیم دوم مشخص شود

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر