کد خبر: 16374 A

سرمربی چین تایپه:

سرمربی تیم والیبال نوجوانان سریلانکا در نشست امروز بعد از بازی با چین تایپه حاضر نشد.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان چین تایپه گفت: پیروزی آسان در ست نخست بازی با سریلانکا، تمرکز بازیکنان ما را بر هم زد به گونه ای که در ست های دوم و سوم مغلوب این تیم شدند.

به گزارش ایلنا، چیو پاو سوزو در نشست خبری بعد از بازی با سریلانکا، افزود: در ست نخست بازیکنان تایپه با روحیه بودند، اما چون آسان به پیروزی رسیدند فکر کردند در دیگر ست‌های نیز پیروز میدان خواهند شد، بازیکنان در ست‌های دوم و سوم در دفاع، سرویس و اسپک خوب کار نکردند و چون تمرکز خود را از دست دادند، مغلوب سریلانکا شدند.

وی با بیان اینکه بعد از ست سوم با بازیکنان صحبت کردم، گفت: به آنان تاکید کردم می‌توانید سریلانکا را شکست دهید به شرطی که راحت بازی کنید و تمرکز خود را به دست آورید.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان چین تایپه با بیان اینکه دو تیم تقریبا در یک سطح فنی بودند، خاطر نشان کرد: امروز پاسور دوم ما بازیکن شماره 9 خیلی خوب کار کرد و بازیکنان شماره 15 در دفاع و 20 و هفت در دفاع وسط و اسپک عالی کار کردند.

وی در باره بازی بعدی تیم چین تایپه تصریح کرد: بازی بعدی ما بسیار سخت خواهد بود زیرا با یکی از تیم‌های چین و ژاپن روبرو خواهیم شد که آنان از قدرت‌های آسیا هستند و کار سختی در پیش داریم.

کاپیتان تیم والیبال نوجوانان چین تایپه نیز در این نشست افزود: ست اول آسان بردیم، فکر کردیم دو ست دیگر را نیز بدست آوردیم اما مغلوب سریلانکا شدیم. بازیکن قد بلند شماره 12 سریلانکا در مبارزه امروز با تایپه در دریافت، اسپک خیلی خوب کار کرد و تیم ما را آزار داد.

تیم والیبال چین تایپه با پیروزی بر سریلانکا در روز پنجم مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا در گروه خود در مکان سوم قرار گرفت تا در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها به مصاف تیم دوم گروه دیگر برود

سرمربی تیم والیبال نوجوانان سریلانکا در نشست امروز بعد از بازی با چین تایپه حاضر نشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر