کد خبر: 16477 A

جبار قوچان‌نژاد:

می‌توانیم در سایه همدلی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران نتیجه خوبی در این بازی کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال میزان مشهد گفت: از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال با تیم جواهری گنبد دیدار می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، جبار قوچان نژاد گفت: این مسابقه روز چهارشنبه 10 آبان‌ماه جاری ساعت 17 در سالن مهران مشهد برگزار می‌شود و منتظر حمایت یکپارچه هواداران مشهدی در مصاف با تیم گنبدی هستیم.

وی درباره بازیکنان مصدوم و محروم تیم در این بازی بیان کرد: مقابل تیم جواهری گنبد بازیکن محروم نداریم اما شهروز همایونفر و صمد اکبری به دلیل کشیدگی عضلانی و محمد ولی‌پور به دلیل داشتن آنفولانزا در حال درمان هستند که امیدوارم به این بازی برسند.

سرمربی تیم والیبال میزان مشهد در مورد میزان شناختش از تیم جواهری گنبد گفت: این تیم از بازیکنان بومی و غیربومی خوبی برخوردار است و یک سرعتی زن برزیلی کارآمد در اختیار دارد.

قوچان‌نژاد با اشاره به اینکه در لیگ برتر هیچ تیمی ضعیف نیست، اظهار داشت: می‌توانیم در سایه همدلی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران نتیجه خوبی در این بازی کسب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه به این برد نیاز داریم، گفت: برای اینکه با روحیه و توان بالا در بازی بعدی در روز یکشنبه 14 آبان‌ماه جاری به مصاف تیم پیکان برویم نیازمند پیروزی در برابر جواهری گنبد هستیم.

سرمربی تیم والیبال میزان مشهد با اشاره به مشکل سالن تمرین این تیم، عنوان کرد: سالن مهران مشهد در دست تعمیر است که این امر مشکلاتی برای تمرین بازیکنان به وجود آورده و امیدواریم با عنایت مسوولان هرچه زودتر این مساله رفع شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر