کد خبر: 1789 A

با حضور رئیس جمهور؛

به مدال‌آوران طلایی بازی‌های المپیک 200 سکه طلا، نشان نقره 150 سکه و مدال برنز 100 سکه از سوی وزارت ورزش و جوانان اهداء شد.

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران المپیک 2012 لندن شب گذشته با حضور رئیس جمهور برگزار شد.


به گزارش ایلنا، در آیین تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران بازی‌های المپیک 2012 لندن که با حضور قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مربیان و روسای فدراسیون‌های ورزشی، حسینی وزیر اقتصاد و امور دارایی، چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، سعیدلو معاون امور بین الملل رئیس جمهور، عباسی وزیر ورزش و جوانان، علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک و جمعی از جوانان علاقمند به ورزش در سالن بزرگ کشور برگزار شد، از 33 نفر از مدال‌آوران و مربیان ورزش کشور در رقابت‌های المپیک 2012 لندن با اهدای جوایز آنان و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.


براساس مقررات تدوین شده به مدال‌آوران طلایی بازی‌های المپیک 200 سکه طلا، نشان نقره 150 سکه و مدال برنز 100 سکه از سوی وزارت ورزش و جوانان اهداء شد.


کاروان ورزشی ایران با چهار طلای حمید سوریان، امید نوروزی، قاسم رضایی، بهداد سلیمی، پنج مدال نقره‌ انوشیروانی، نصیرشلال، حدادی، گودرزی و باقری معتمد در کنار 3 مدال برنز رستمی، لشگری و قاسمی، توانست بهترین نتیجه‌ تاریخ ورزش کشور در بازی‌های المپیک را رقم بزند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر