کد خبر: 19761 A

اخبار فدراسیون انجمن‌های ورزشی؛

مدرس تایلندی موی تای از فردا همراه با مسئول آموزش انجمن موی تای، کلاس استاژ فنی و باز آموزی این رشته را در استان کردستان هدایت می‌کند.

مدرس تایلندی موی تای از فردا همراه با مسئول آموزش انجمن موی تای، کلاس استاژ فنی و باز آموزی این رشته را در استان کردستان هدایت می‌کند.

به گزارش ایلنا، "کیارت دانای پاسیتیکان" به همراه "محمد جلالی" کار تدریس این کلاس را بمدت دو روز برعهده خواهند داشت.

انجمن موی تای از سال گذشته، آموزش این رشته در سراسر کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده و تاکنون مدرسان صاحب نام تایلندی در این راستا به شهرهای مختلف سفر کرده و مربیان و علاقه مندان به این رشته را با شیوه های نوین موی تای آشنا کرده اند.

کلاس توجیهی مربیان پاراگلایدر برگزار شد

کارگاه آموزشی پاراگلایدر ویژه مربیان سراسر کشور در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این کارگاه آموزشی که جنبه توجیهی داشت، 50 تن از مربیان کشور حضور داشتند.
کلاس مذکور در مجموعه آزادی تهران برگزار شد و آقایان جمید سراجان – وحید نظری نسب – بابک حسینی – محمد رزاقی و محمد خورسند به عنوان مدرس، دروس تئوری و عملی را به مربیان آموزش دادند.

لیگ بیس بال منطقه جنوب – بوشهر

پیروزی تیم نادری بوشهر مقابل لوله اسپادانا اصفهان

دور برگشت مسابقات بیس بال لیگ باشگاههای کشور در منطقه جنوب، ادامه یافت و در دومین دیدار تیم نادری بوشهر مقابل لوله اسپادانا اصفهان به برتری رسید.

 تیم نادری بوشهر در این دیدار با حساب 12 بر 11 برابر حریف به پیروزی دست یافت.
در این رقابتها که در شهرستان بوشهر برگزار می شود چهار تیم حضور دارند که در نهایت دو تیم برتر راهی دور دوم خواهند شد.
در مرحله رفت، تیمهای نادری بوشهر و مس کرمان به ترتیب عناوین اول و دوم را بدست آوردند.
برنامه ادامه این مسابقات به شرح ذیل است:
یکشنبه:
نادری بوشهر با هیات انجمنهای ورزشی استان مرکزی، لوله اسپادانا اصفهان با مس کرمان
دوشنبه:
لوله اسپادانا اصفهان با هیات انجمنهای ورزشی استان مرکزی، مس کرمان با نادری بوشهر

تمرینات جدی ملی پوشان کریکت در چابهار

ملی پوشان کریکت کشورمان که مرحله اول اردوی تدارکاتی خود را آغاز کرده اند، با جدیت تمرینات آماده سازی را زیر نظر "محمود رشید دار" مربی نام آشنای پاکستانی انجام می دهند.

این تمرینات در مجموعه کریکت شهرستان چابهار و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
قرار است مرحله دوم با حضور 24 بازیکن در زاهدان و مرحله نهایی با شرکت 14 ملی پوش اعزامی در تهران برگزار شود.
شایان ذکر است تیم ملی کشورمان روز جمعه 17 آذر با سنگاپور نبرد می کند و روز شنبه نیز با تایلند میزبان این مسابقات پیکار خواهد کرد.

این مسابقات با حضور 7 تیم در شهر بانکوک مرکز تایلند از تاریخ 17 تا 23 آذرماه سالجاری برگزار می شود که در نهایت دو تیم برتر راهی سید یک آسیا خواهند شد.

در گروه یک، تیمهای ایران – سنگاپور و تایلند و در گروه دو، تیمهای بحرین – قطر – چین و میانمار (برمه) باهم پیکار خواهند کرد.
اسامی ملی پوشان دعوت شده به اردو به این شرح است:
استان سیستان و بلوچستان
1- عبدالوهاب ابراهیمی پور (چابهار) 12- عبدالوهاب خورسند (كنارك)
2- شیر محمد بلوچ نژاد (چابهار) 13-محمد هوتی نیك (كنارك)
3- سلمان شیخی (چابهار) 14-فرامرز شه بخش (زاهدان)
4-لقمان شیخی (چابهار) 15- مرتضی رادوزهی (زاهدان)
5- راشد میهن دوست (چابهار) 16- علی راهدار (زاهدان)
6- ساجد رئیسی (چابهار) 17- احمد شادزهی (سراوان)
7- افشین تیره دست (چابهار) 18- دادخدا دهانی (ایرانشهر)
8 – زبیر آفرین (چابهار) 19- حسین لاشاری (ایرانشهر)
9- اصغر رئیسی (چابهار) 20- نعیم بامری (ایرانشهر)
10- منصور رئیسی (كنارك) 21- علی نارویی (ایرانشهر)
11- مسعود جایزه (كنارك) 22-ساجد بلوچ زاده (ایرانشهر)
استان كرمان:
1- آرمین علیزاده
2- آرمین سالاری
3- محمد رضا اسدی
4-آرش نارویی
استان فارس:
1- مهرداد راجا
2- محسن شمسی پور
3- رحیم مراد آسیرودی
استان هرمزگان:
1- آرش دارش
استان یزد:
1-حیدر علی فلاح
استان گلستان:
1- محمد سیاسر 5- رضا یونسی
2- مهدی منصوری 6- مهران سیاسر
3-مهران دری 7-احسان موسوی
4-سعید غلامی
استان تهران:
1- نریمان بختیار مبارك
استان زنجان:
1- محمد متین كوهكر

موی تای راگبی کریکت انجمن های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر