کد خبر: 214 A

ایرج مظفری:

اردوی بیست و پنجم تیم از سوم شهریورماه با حضور 16 بازیکن آغاز خواهد شد.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: بازیکنان این تیم پس از برگزاری بیست و چهار اردو در شهرهای مختلف کشور شخصیت ملی پیدا کردند.

به گزارش ایلنا، ایرج مظفری در حاشیه تمرینات آماده سازی تیم والیبال نوجوانان اظهارداشت: بازیکنان در این مدت 21بازی تدارکاتی انجام دادند که به غیر از دو بازی، در 19دیدار دیگر حریفان از نظر سنی و فنی بالاتر از سطح آنان بودند. با این حال تیم ملی والیبال نوجوانان در 65 درصد این دیدارها به عنوان پیروز میدان شناخته شده است. نیاز فعلی آنان بازی های دوستانه برون مرزی است زیرا تجربه این بازی ها احساس مسئولیت را در آنها افزایش می دهد.


سرمربی تیم والیبال نوجوانان در باره نحوه تمرینات بازیکنان در اردوی بیست و چهارم نیز گفت: تمرینات گروهی 6 به 6 با روش های مختلف مانند توپ اول، توپ برگشتی، تحت فشار 5 دفاع و 4 دفاع و توپ های ترکیبی عمده تمرینات است.


وی با بیان اینکه تیم های شرق آسیا بیشتر ترکیبی کار می کنند، گفت: بازیکنان تیم والیبال نوجوانان نیز باید بیشتر از بازی های ترکیبی شناخت داشته باشند.


مظفری با یادآوری اینکه تا آغاز مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا که به میزبانی اصفهان در ایران برگزار خواهد شد، ملی پوشان نوجوان در 30 اردو شرکت خواهند کرد، گفت: البته 18 اردوی آن بلند مدت و اختصاص به تمرینات آماده سازی می باشد و سایر اردو ها در مراحل انتخاب بازیکنان و استعدادیابی بوده است.

وی تصریح کرد: تیم والیبال نوجوانان سه اردوی پایانی خود را نیز در اصفهان که میزبان مسابقات قهرمانی آسیا است، برگزار می کند تا بازیکنان با شرایط سالن و سایر عوامل میزبانی کاملا آشنا شوند.


سرمربی تیم والیبال نوجوانان در پایان گفت: اردوی بیست و پنجم این تیم نیز از سوم شهریورماه با حضور 16 بازیکن آغاز خواهد شد که تا زمان برگزاری مسابقات همین تعداد بازیکن در اردوها باقی خواهند ماند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر