کد خبر: 2208 A

نمی‌دانم خبر استعفایم چطور رسانه‌ای شد!

از این استعفای من فقط یک نفر اطلاع داشت و برای خودم جای سوال است خبر این استعفا چگونه در یکی از سایت ها منتشر شده و مطمئن باشید من این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با تائید پذیرش استعفایش از سوی وزیر ورزش گفت: در حدود 40 روز پیش، یعنی در اوایل مردادماه به دلیل مشغله کاری بیش از حد استعفای خود را از هیات مدیره باشگاه استقلال تقدیم وزیر ورزش کردم و وی امروز این استعفا را پذیرفت.

احمد رسولی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: به دلیل حضور همزمان به عنوان معاون امور استان های وزارت ورزش که نزدیک به 31 استان را پوشش می دهد و همچنین فعالیت به عنوان معاون امور پارلمانی و حقوقی مجلس در وزارت ورزش فعالیت می کردم که به دلیل مشغله بیش از حد تصمیم گرفتم از ریاست هیات مدیره استقلال استعفا داده و بیشتر به امور استان ها و مجلس رسیدگی کنم.

رسولی‌نژاد ضمن تکذیب جدایی‌اش از پست معاونت وزارت ورزش تصریح کرد: طی چند روز اخیر این شایعه وجود داشت که از وزارت ورزش نیز برکنار خواهم شد، اما به هیچ‌وجه این مساله صحت ندارد و بنده همچنان با صلاحدید وزیر محترم ورزش به کار خود ادامه خواهم داد.

معاون وزیر ورزش در ادامه با اشاره به وضعیت هیات مدیره استقلال و پرسپولیس تاکید کرد که اعضا تا پایان هفته معرفی خواهند شد، خاطرنشان کرد: اسامی اعضای هیات مدیره این دو تیم هم اکنون مشخص شده‌، اما به صورت رسمی تا پایان هفته‌جاری نام آنها در رسانه ها اعلام خواهد شد تا بدین ترتیب امور جاری این دو باشگاه را پیش ببریم.

رسولی‌نژاد همچنین با اشاره به استعفایش از هیات مدیره استقلال تاکید کرد: در گذشته نیز چندین بار به صورت شفاهی از وزیر ورزش خواسته بودم استعفای من را از حضور در هیات مدیره استقلال بپذیرد، اما استعفای آخرم که به صورت کتبی بود را در حدود 40 روز قبل و اوایل مردادماه تقدیم وزیر ورزش کردم که امروز این استعفا از سوی وزیر پذیرفته شد.

وی در پایان تاکید کرد: نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است اینکه از این استعفای من فقط یک نفر اطلاع داشت و برای خودم جای سوال است خبر این استعفا چگونه در یکی از سایت ها منتشر شده و مطمئن باشید من این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر