کد خبر: 22989 A

کیش میزبان رقابت‌های جاده لیگ برتر؛

مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از هفتم آذرماه به میزبانی استان هرمزگان و در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از هفتم آذرماه به میزبانی استان هرمزگان و در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مراحل دوم و سوم لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از فردا سه شنبه هفتم الی دهم آذر ماه به میزبانی هئیت دوچرخه سواری استان هرمزگان و در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

زمان پذیرش تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابتها، امروز دوشنبه ششم آذرماه در هتل "ساها" جزیره کیش خواهد بود و جلسه فنی سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده دراین دوره از مسابقات نیز ساعت 21:00 برگزار می شود.

در این دوره از مسابقات، رکابزنان در مواد (تایم تریل انفرادی، کریتریوم، تایم تریل تیمی و استقامت) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت‌های جاده لیگ برتر دوچرخه سواری با حضور،(سیروس کوهی، ایرج امیرآخوری و حسین پراش) به عنوان داور و محمود وفایی به عنوان سرپرست اجرایی، حمید عطاالهی به عنوان انفورماتیک و فتوفینیش و اسد هاشم وند به عنوان ناظر فنی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ نخستین مرحله از رقابتهای لیگ برتر دوچرخه سواری در مواد جاده از هفدهم اردیبهشت ماه به مدت دو روز و به میزبانی هیئت دوچرخه سواری استان یزد برگزار شد.

پس از اتمام این رقابتها، تیم پتروشیمی تبریز با کسب 412 امتیاز مقام نخست جدول رده بندی تیمی را از آن خود کرد، تیم دانشگاه آزاد با 354 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و تیم های پیشگامان کویر یزد و پیکان تهران با کسب 147 امتیاز به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در این رده بندی:

4- مس کرمان با 143 امتیاز

5- تک اسپرت کرج با 130 امتیاز

6- ترافیک تهران با 124 امتیاز

7- مدرسه دوچرخه سواری ایران با 98 امتیاز

8- مقاومت همدان با 79 امتیاز

9- سورن شهرداری تبریز با 73 امتیاز

10- عقاب نیروی هوایی با 51 امتیاز

11- سیبک امید نیا با 29 امتیاز

12- گاز زنجان با 6 امتیاز

 

دوچرخه سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر