کد خبر: 23061 A

آقایان بگویند وعده قهرمانی چه شد؟

در جام جهانی گذشته که تیم ملی تحت هدایت رضا مهماندوست بود تکواندو ایران در دیدار فینال مقابل کره تنها یک امتیاز از دست داد اما اکنون چه اتفاقی افتاده که ملی پوشان ما به راحتی مقابل کره بازنده می شوند.

مربی سابق تیم ملی تکواندو تاکید کرد با روند فعلی تکواندوی ایران فقط باید خواب قهرمانی دوباره در جام جهانی را ببینند.

مجید افلاکی درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به نایب قهرمانی تیم ملی تکواندوی ایران در مسابقات جام جهانی این رشته گفت: تا آنجا که ما شندیم پیش از این مسابقات آقایان مدعی شدند برای قهرمانی راهی این مسابقات می‌شوند اما اینکه چرا موفق به کسب این عنوان نشده‌اند را باید خودشان جواب دهند.

وی افزود: مسئولان و کادرفنی تکواندو بعد از ناکامی در مسابقات المپیک لندن مصدومیت ملی‌پوشان و جو مسابقات را عامل این ناکامی عنوان کردند و در همان زمان تاکید داشتند با قهرمانی در مسابقات جهانی پاسخ منتقدان را خواهیم داد اما آقایان حالا جوابگو باشند چرا در این مسابقات هم نتوانستند عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

مربی سابق تیم ملی تکواندو تصریح کرد: در جام جهانی گذشته تیم ملی تکواندو با هدایت رضا مهماندوست در دیدار فینال مقابل کره تنها یک امتیاز از دست داد، اما اکنون چه اتفاقی افتاده که ملی‌پوشان ما به راحتی مقابل کره بازنده می‌شوند.

وی ادامه داد: ملی پوشان ما در این مسابقات بعد از عبور از سد دومنیکن بازی بسیار سختی مقابل روسیه داشتند و چین را هم درحالیکه پیش از این زنگ تفریح تکواندوی ایران بود به سختی و با نتیجه 19 بر 18 شکست دادند، ضمن آنکه امریکا هم مقابل تیم ملی ایران حاضر به بازی نشده است.

افلاکی تصریح کرد: نمی‌دانم آقایان اکنون چه توجیهی برای ناکامی‌های خود خواهند داشت. آنها در حالیکه کم تجربگی کادر فنی را در المپیک بهانه کرده بودند اکنون هم کادرفنی را با حضور مهدی بی‌باک تقویت کرده و هم از ذوالقدر به عنوان سرپرست بهره می‌بردند. امیدوارم مسئولان فدراسیون تکواندو و کادرفنی تیم ملی بهانه‌های بهتری برای این ناکامی داشته باشند.

وی در پایان گفت: با توجه به شرایطی که بر تکواندوی کشور حاکم است و تا زمانی که مدیریت ارشد ورزش کشور نداند در این رشته چه می‌گذرد شرایط بر همین وضع خواهد بود و ما قهرمانی دوباره در مسابقات جهانی را باید در خواب ببنیم.

تکواندو مجید افلاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر