کد خبر: 2332 A

از سوی کادر فنی؛

بیست و پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان به علت برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد از 12 شهریورماه آغاز و به مدت هفت روز در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان از 15 بازیكن برای حضور در اردوی بیست و پنجم این تیم در تهران دعوت كرد.


به گزارش ایلنا، بیست و پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان به علت برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد از 12 شهریورماه آغاز و به مدت هفت روز در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.
"ایرج مظفری" سرمربی تیم والیبال نوجوانان از 15 بازیکن برای شرکت در تمرینات این اردو دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:


پاسورها: 1- عباس جعفری، 2 - محسن باقریان و 3 – محسن كلامی.
لیبروها: 4- هادی سید نیازی و 5- حامد امینی.


دریافت کنندگان: 6- محمد امین حیدری، 7- محمد جواد معنوی نژاد، 8- علیرضا صفایی و 9- شاهین شهروز.
دفاع وسط سرعتی: 10- رحمان تقی زاده 11- سهنداله وردیان 12- محمدرضا عوض پور و 13- محمد علی پیران.
قطرپاسور: 14- جواد حكمتی و 15- اكبر ولایی


ایرج مظفری به عنوان سرمربی، احمد لاهوتی، حسین وزیری و رحمت نوری (مربیان)، علیرضا سلیمی (مربی بدنساز)، کورش معصوم زاده (فیزیوتراپ) و یونس حسن زاده به عنوان سرپرست اردو، تیم ملی والیبال نوجوانان را در این اردو همراهی می كنند.
همچنین حسن طاهر خانی به عنوان مربی ژیمناستیک، علی فتحعلی نژاد (آنالیزوز) و علی مجتهدی به عنوان ماساژور ملی پوشان نوجوانان كشورمان را در اردوی های آماده سازی همراهی می كنند.


تیم والیبال نوجوانان كشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا كه آبان ماه سال جاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار خواهد شد، آماده می كند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر