کد خبر: 2406 A

به دلیل صادر نشدن روادید؛

تیم واترپلو جوانان كشورمان كه قرار بود در مسابقات جوانان قهرمانی آسیا در قزاقستان شركت كند، از سفر به این كشور باز ماند.

تیم واترپلو جوانان كشورمان كه قرار بود در مسابقات جوانان قهرمانی آسیا در قزاقستان شركت كند، از سفر به این كشور باز ماند.


به گزارش ایلنا، تیم واترپلو جوانان ایران (كمتر از 19 سال) كه طبق برنامه قرار بود روز چهارشنبه برای شركت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا راهی آلماتی قزاقستان شود، به دلیل صادر نشدن روادید، از سفر به این كشور بازماند و نمی تواند در این مسابقات شركت كند.


این در حالی است كه فدراسیون شنای كشورمان مكاتبات بسیاری را برای اعزام تیم جوانان با مسئولان سفارت قزاقستان و كنفدراسیون شنای آسیا انجام داد اما با وجود تلاش های صورت گرفته تیم كشورمان نتوانست در موعد مقرر مجوز سفر به قزاقستان را دریافت كند.


تیم جوانان كشورمان در حالی از سفر به قزاقستان باز می ماند كه این تیم ظرف شش ماه و نیم گذشته چندین مرحله اردوهای آماده سازی داخلی و اردوی خارجی تركیه را پشت سر گذاشته و بازیكنان این تیم در شرایط آمادگی بالایی قرار داشتند و یكی از امیدهای كسب عناوین اول تا سوم این مسابقات محسوب می شدند.


گفتنی است مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا حكم رقابت های انتخابی جام جهانی جوانان جهان را داشت و محرومیت از حضور در این رقابت ها كه كشورمان می توانست جزو سه تیم اول این مسابقات قرار گیرد و به همین جهت فدراسیون شنا از طریق مراجع ذیصلاح بین المللی موضوع صادر نشدن روادید به تیم جوانان كشورمان را پیگیری خواهد كرد.


مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی جام جهانی از روز جمعه 10 شهریور ماه با حضور تیم های آسیایی در شهر آلماتی قزاقستان آغاز خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر