کد خبر: 2590 A

از امروز و به مدت 4 روز؛

بیستمین دوره مسابقات جهانی هان مادانگ - کوکی وان با حضور 42 کشور از امروز به مدت چهار روز به میزبانی سئول(کره جنوبی) در رده های سنی مختلف آغاز شد.

بیستمین دوره مسابقات جهانی هان مادانگ - کوکی وان با حضور 42 کشور از امروز به مدت چهار روز به میزبانی سئول(کره جنوبی) در رده های سنی مختلف آغاز شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی هان مادانگ با حضور 40 تکواندوکار در هتل چرویل(سئول) بعد از مراحل ثبت نام اولین جلسه تمرین را زیر نظر کادر فنی برگزار کرد و طبق برنامه اعلام شده از سوی مسئولین برگزاری رقابتها در روز نخست، بخش شکستن اجسام توسط پا انجام می شود که محسن هادی زاده،محمدباقر براتی،سیامک طباطبایی و مسعود طلایی با حریفان خود به رقابت می پردازند که البته پیش از این مسعود طلایی در رقابتهای دور قبل موفق شده بود مدال طلای این بخش را به خود اختصاص دهد.

همچنین در بخش چند جهت نیز میثم رحیمی، آرش کیانپور،امیرحسین سلطانی و ابراهیم ابن علیان نیز وارد میدان خواهند شد و نکته قابل توجه اینکه این مسابقات در سه رده سنی برگزار می شود.

شایان ذکر است،مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی هان مادانگ نیز با رژه تمامی تیمها و با حضور مسئولین فدراسیون جهانی و کوکی وان برگزار شد و در ادامه جلسه هماهنگی کشورها برای مرور قوانین و مقررات جدید با حضور نمایندگان کوکی کوان انجام شد تا شرکت کنندگان از این طریق با آخرین قوانین آشنا شوند.

گفتنی است،پیش از شروع مسابقات جهانی هان مادانگ جهت تقویت روحیه تکواندوکاران مراسم پرفیض زیارت عاشورا نیز در محل استقرار ملی پوشان برگزار شد.

سرپرستی تیم ملی هان مادانگ در کره جنوبی را سید حسین زینال حسینی برعهده دارد.

هان مادانگ کوکی وان تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر