کد خبر: 303 A

هفته پنجم لیگ بر‌تر فوتبال؛

هفته پنجم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با برگزاری دو دیدار در دومین شب این هفته برگزار شد که طی آن تیم‌های داماش با پرسپولیس و گهرزاگرس با ذوب‌آهن به مصاف هم رفتند.

هفته پنجم لیگ بر‌تر فوتبال امشب با برگزاری دو دیدار در دومین شب این هفته برگزار شد که طی آن تیم‌های داماش با پرسپولیس و گهرزاگرس با ذوب‌آهن به مصاف هم رفتند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین روز از هفته پنجم از لیگ بر‌تر فوتبال امشب از ساعت ۱۹: ۱۰با برگزاری دو دیدار پی گیری شد که در مهم‌ترین دیدار پرسپولیس برابر داماش شکست خورد تا در آستانه دربی کابوس پرسپولیس همچنان ادامه داشته باشد.

پرسپولیس که با ترکیبی متفاوت به گیلان رفته بود در آستانه بازی حساس با استقلال باز هم نتوانست بیروز شود و با شکستی دیگر گیلان را ترک کند.

در نیمه اول بازی خوبی از دو تیم شاهد نبودیم و دو تیم نمایش ضعیفی از خود نشان دادند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد ولی در نیمه دوم هر چند داماش در پی اخراج بازیکن خود ۱۰ نفره شد ولی در دقیقه ۶۷ توسط حسین ابراهیمی توانست دروازه پرسپولیس را باز کند و تیم خود را با یک گل پیش بیندازد.

در ادامه بازیکنان پرسپولیس نتوانستند موقعیت جدی روی دروازه حریف خود ایجاد کنند و بازی با‌‌ همان تک گل داماش به پایان رسید تا پرسپولیس با برگزاری ۵ بازی همچنان ۴ امتیازی باقی بماند.

قضاوت این مسابقه بر عهده احمد صالحی بود. وی به نظیف کار و بروش از داماش و غلامرضا رضایی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. بروشی به دلیل گرفتن کارت زرد دوم هم در دقیقه ۴۶ از بازی اخراج شد.

پرسپولیس با این شکست ۴ امتیازی باقی ماند و یک رده پایین‌تر قرار گرفت و پانزدهم شد. داماش نیز با این پیروزی ۸ امتیازی شد.

در دیگر دیدار تیم‌های فوتبال گهر درورد و ذو‌ب‌آهن اصفهان برابر هم قرار گرفتند. جدال این دو تیم که تا پایان هفته چهارم موفق به کسب پیروزی نشده بودند به سود درودی‌ها رقم خورد تا ذوب‌آهن پنجمین شکست خود را تجربه کند.

در این مسابقه آرمان قاسمی در دقیقه ۵۰ تک گل گهردرود را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد تا روند ناکامی‌های اصفهانی‌ها ادامه داشته باشد.

گهر با این پیروزی ۴ امتیازی می‌شود و ذوب‌آهن همچنان بدون امتیاز در انتهای جدول قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر