کد خبر: 32162 A

میرزاخانی مطرح کرد:

ورزش کارگران بدون شک دارای استعدادها و پتانسیل سخت افزاری و نرم افزاری بالایی است و این بر عده ما و شماست که با استفاده بهینه از این امکانات، ورزش کارگران را از طریق فدراسیون به جایگاهی که شایستگی آن را دارد برسانیم.

اولین نشست سراسری روسای هیات های فدراسیون ورزش کارگری در محل سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش، تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، در اولین نشست سراسری روسای هیات های فدراسیون ورزش کارگری که با حضور تمامی استان ها برگزار شد، علی میرزاخانی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری با خوشامدگویی به حاضرین گفت: ورزش کارگران بدون شک دارای استعدادها و پتانسیل سخت افزاری و نرم افزاری بالایی است و این بر عده ما و شماست که با استفاده بهینه از این امکانات، ورزش کارگران را از طریق فدراسیون به جایگاهی که شایستگی آن را دارد برسانیم.

میرزاخانی با بیان این موضوع که بدون شک فدراسیون ورزش کارگری در دنیا به لحاظ استعدادها، نیروها و امکانات نمونه است چرا که بیشتر ورزشکاران بزرگ کشورمان از طیف عظیم کارگری هستند و این قضیه برای سایر کشورها هم صدق می کند. به طور مثال بیش از 260 مجموعه ورزشی کارگری در سراسر کشور داریم که پشتوانه عظیمی برای فدراسیون است.

سرپرست فدراسیون کارگری افزود: با توجه به قوانین و مقررات و آیین نامه ها، هیات های استانی از هیمن تاریخ 45 روز فرصت دارند تا نسبت به برگزاری مجامع انتخاباتی خود اقدام کنند تا هر چه زودتر روسای هیات ها انتخاب شوند و ما هم بتوانیم مجمع انتخاباتی فدراسیون را برای انتخاب رییس فدراسیون انجام دهیم.

میرزاخانی به عضویت ایران در فدراسیون جهانی ورزش کارگری اشاره کرد و افزود: مسابقات جهانی ورزش کارگری بمراتب وسیع تر و با تعداد نفرات بیشتر و مطرح تری نسبت به بازیهای سیزم و یا دانشجویان برگزار می شود و بر اساس اطلاعاتی که داریم بازیهای سال 2009 کارگری با حضور بیش از 8 هزار نفر برگزار شده است که در حد و اندازه المپیک است، بنابراین ما باید بسیار جدی و قوی وارد عرصه این بازیها شویم و اتفاقا اولین حضور ما در مسابقات جهانی، خردادماه سال 1392 در وارنای بلغارستان خواهد بود که برای حضور در این بازی‌ها اعلام آمادگی کرده ایم.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به ورزش همگانی گفت: از جمله اهداف و برنامه های مهمی که برای ما تعریف شده است، توجه ویژه به ورزش کارگری و ورزش همگانی است و از این روی جشنواره های بزرگ ورزش همگانی برای خانواده کارگران را در دستور کار داریم و شما هم در استانها و شهرستان های خود به این امر توجه خاص داشته باشیم.

سرپرست فدراسیون کارگری در پایان گفت: ما برای گام اول در جهت اشاعه ورزش همگانی و با کمک و همکاری فدراسیون اسکیت، به مناسبت دهه فجر یکدوره مسابقات همگانی و سراسری اسکیت را برای خانواده های کارگران در تهران برگزار خواهیم کرد و با شناسایی نقاط ضعف و قوت این مسابقه، شما هم در استانها نسبت به برگزاری چینی مسابقاتی اقدام کنیم.

در ادامه این نشست خانم نژاد نایبی و بیژن خراسانی نواب رییس فدراسیون، جواد رمضی دبیر، منصور احمدی مسئول کمیته فنی و غیاثوند مدیر روابط عمومی توضیحاتی را پیرامون حیطه کاری خود ارائه دادند.

پرسش و پاسخ و ارائه پیشنهادات از سوی سرپرستان هیات‌ها بخش پایانی این نشست بود.

 

ورزش‌های کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر