کد خبر: 36906 A

لیگ برتر بسكتبال؛

تیم پتروشیمی بندر امام، صدرنشین مسابقات میزبان همیاری زنجان است كه در هفته گذشته موفق شد نفت سپاهان را شكست دهد.

رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر بسكتبال، امروز با انجام 4 دیدار به پایان می‌رسد و پتروشیمی بندر امام برای تداوم صدرنشینی به مصاف همیاری زنجان می‌رود.

به گزارش ایلنا، امروز و از ساعت 15:15 تیم دانشگاه آزاد تیم رتبه پنجم لیگ برتر میزبان صنایع پتروشیمی ماهشهر است. تیم ماهشهری با توجه به كسب 16 امتیاز در قعر جدول جا خوش كرده است.

از ساعت 16 دو دیدار همزمان برگزار خواهد شد. در شهر اصفهان تیم فولاد ماهان میزبان استقلال قشم خواهد بود. در حال حاضر تیم فولاد رده سوم جدول و تیم قشمی رده هشتم را در اختیار دارد. دیروز سرمربی تیم استقلال قشم از كار بركنار و دستیار وی، علی نیكو رفتار امروز هدایت تیم را در اختیار دارد.

در دیگر دیدار ساعت 16 تیم پتروشیمی بندر امام، صدرنشین مسابقات میزبان همیاری زنجان است كه در هفته گذشته موفق شد نفت سپاهان را شكست دهد. همیاری در حال حاضر رده چهارم را در اختیار دارد.

در آخرین مسابقه امروز، تیم مهرام كه در رده دوم جدول جا گرفته است، قصد دارد تا نوار پیروزی های خود را در دور برگشت مقابل البدر بندر كنگ تداوم ببخشد. نماینده بندر كنگ در 5 مسابقه اخیر خود تنها یك پیرزوی را به دست آورده است و در رده ششم جدول جا گرفته است.

عصر دیروز و در چارچوب بازی های هفته چهاردهم تیم نفت سپاهان 74 بر 80 نتیجه را به شهردای گرگان واگذار کرد.

لیگ برتر بسکتبال،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر