کد خبر: 36970 A

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون کاراته:

به تیم‌های اول تا سوم کاتا و کومیته به صورت جداگانه کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد ضمن اینکه 3 کاپ هم به مجموع امتیازات کاتا و کومیته داده خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون کاراته از اتمام لیگهای کاراته مردان و زنان در نیمه بهمن ماه خبر داد وگفت: به تیم‌های اول تا سوم کاتا و کومیته به صورت جداگانه کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد ضمن اینکه 3 کاپ هم به مجموع امتیازات کاتا و کومیته داده خواهد شد.

به گزارش ایلنا، حسین دهقانی، با بیان مطلب فوق گفت: توزیع 9 کاپ در لیگ باعث ایجاد انگیزه در تیمهای شرکت کننده می شود ضمن اینکه کمک به سرمایه گذاری تیمهای بیشتری در لیگ کاراته خواهد شد و اسپانسرها جذب لیگ می شوند.

وی در خصوص تغییر در برنامه برگزاری لیگ در برخی موارد گفت: طبق برنامه مسابقات لیگ را برگزار می کنیم اما گاهی مشکلاتی ازقبیل نداشتن سالن و پخش مستقیم باعث می شود که مسابقات با تاخیر برگزار شود و تغییری در برنامه ها بدهیم. ضمن اینکه مشکل سالن این هفته باعث شد تا لیگ برتر و سوپر لیگ را به صورت جداگانه برگزار کنیم.

دهقانی در خصوص اعتراض برخی تیمها مبنی بر برگزاری مراسم وزن کشی در روز مسابقه گفت: برای اینکه شرایط بازیکنان به مسابقات رسمی و جهانی نزدیک باشد ما هم مطابق قانون صبح روز انجام مسابقه وزن کشی را انجام می دهیم اما برخی مواقع به دلیل فرصت کم و تحویل به موقع سالن، ناچاریم یک روز زودتر وزن کشی کنیم.

وی ضمن تشکر از سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده در لیگ های کاراته گفت: کار اجرایی کردن کار ساده ای نیست و مشکلاتی دارد اما برای بهتر شدن کیفیت برگزاری لیگ همه باید تلاش کنند و علاوه بر انتقاد، ما از پیشنهادات هم استقبال می کنیم تا لیگی پویا داشته باشیم.

سرپرست سازمان لیگ از مسئولان فدراسیون کاراته به دلیل هماهنگی در پخش مستقیم سوپر لیگ کاراته نیز قدردانی نمود و گفت: پخش مستقیم لیگ موجب شده تا علاوه بر معرفی کاراته در سطح کشور، به جذب اسپانسر و نیز علاقه مندان این رشته ورزشی کمک کند.

کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر