کد خبر: 37066 A

نتایج مسابقات جهانی کره‌ اعلام شد؛

مسعود زینالی در بخش سرعت در جایگاه ششم سرعت آسیا و بیست و دوم رنکینگ جهانی و خانم زهره عبدالله خانی نیز جایگاه ششم آسیا و بیستم رنکینگ جهانی قرار گرفتند.

مسابقات یخ‌نوردی جام جهانی و قهرمانی جهان سال ۲۰۱۳ که با حضور ۹۶ یخ‌نورد از ۲۲ کشور جهان ۱۲ و ۱۳ ژانویه در شهر چونگ سونگ کره جنوبی برگزار شد، در نهایت با قهرمانی یخ‌نوردان روسیه، کره‌جنوبی و ایتالیا و کسب رتبه‌ی تیمی دهم توسط ایران، پایان یافت.

به گزارش ایلنا، در جدول رده‌بندی مسابقات، تیم ۴ نفره‌ی اعزامی کشورمان متشکل از مسعود زینالی، مجتبی ثقفی، محمدرضا صفدریان و خانم زهره عبدالله خانی با کسب مجموع ۵۶ امتیاز در رده دهم جهان و بالاتر از تیم های پر سابقه‌ای چون آمریکا، آلمان، استرالیا، چین، هلند، ایرلند و اسلوانی، قرار گرفت.

در این مسابقات مسعود زینالی در بخش سرعت در جایگاه ششم سرعت آسیا و بیست و دوم رنکینگ جهانی و خانم زهره عبدالله خانی نیز جایگاه ششم آسیا و بیستم رنکینگ جهانی قرار گرفتند.

در بخش سرطناب نیز در گروه الف این رقابت‌ها؛ مسعود زینالی و محمدرضا صفدریان به ترتیب رتبه های هجدهم و بیستم را کسب کردند و مجتبی ثقفی نیز در گروه ب در رتبه بیستم قرار گرفت.

در رده بندی نهایی جهانی؛ مسعود زینالی در جایگاه سی و پنجم و محمدرضا صفدریان و مجتبی ثقفی در جایگاه مشترک سی و نهم جهان قرار گرفتند. زهره عبدالله خانی نیز در رده بندی نهایی در جایگاه سی و یکم جهان قرار گرفت.

اعضای این تیم در تاریخ چهارشنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۶:۱۵ از فرودگاه بین المللی امام خمینی به ایران باز خواهند گشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر