کد خبر: 37078 A

محسن جلیلی:

متاسفانه صدا و سیما نگاه برابری با سایر رشته‌های غیر فوتبالی ندارد/ رسانه ملی به رشته‌های تیمی نگاه یكسان داشته باشد.

كاپیتان تیم واترپلوی فولاد ماهان سپاهان با بیان اینكه رسانه ملی باید به تمامی رشته‌های تیمی نگاه یكسان داشته باشد گفت: كم توجهی رسانه ملی به رشته واترپلو انگیزه‌ها در بین بازیكنان این رشته را كاهش داده است.

به گزارش ایلنا، محسن جلیلی كه در نخستین دیدار از دور برگشت لیگ برتر واترپلو مقابل كوثر گیلان به عنوان بهترین بازیكن هفته انتخاب شد، با بیان این مطلب مهمترین عامل صدرنشینی فولاد ماهان را پیروی از یك برنامه منظم و جدیت در تمرینات تیمی عنوان كرد.

وی افزود: در حال حاضر ما بیش از 8 ماه است به صورت منظم و در تمام روزهای هفته تمرینات خود را با جدیت پیگیری می‌كنیم، این سطح تمرینات و جدیت در هیچ تیمی وجود ندارد كه دلیل اصلی آن به موضوع مدیریتی در سطح باشگاه باز می‌گردد.

جلیلی متذکر شد: وجود ثبات مدیریت در فولاد ماهان یكی از دلایل اصلی موفقیت‌های چند سال گذشته ما در واترپلو بوده، اما واقعیت این است كه در كشور باشگاه‌های کمی در واترپلو فعال هستند و از این رو در لیگ تیم‌های زیادی نیستند كه بخواهیم آنها را مدعی بدانیم.

این ملی‌پوش واترپلو در پایان خاطرنشان كرد: در حال حاضر رسانه‌ها تاثیر به سزایی در گسترش رشته‌ها و همچنین ارتقا جایگاه آنها در جامعه دارند. در این میان رسانه ملی تاثیر بیشتری دارد. رشته ما علیرغم آنكه یك رشته تیمی و توپی است متاسفانه صدا و سیما نگاه برابری با سایر رشته‌های غیر فوتبالی ندارد و قطعا این نیاز وجود دارد كه رسانه ملی به رشته‌های تیمی نگاه یكسان نگاه داشته باشد.

ایلنا واترپلو ملی‌پوش واترپلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر