کد خبر: 371 A

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال؛

آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر از ساعت 21:30 بین دو تیم استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امشب در سومین شب خود با برگزاری 4 دیدار پی گیری شد که در آخرین بازی آن استقلال برابر ملوان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر از ساعت 21:30 بین دو تیم استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.

در نیمه اول این بازی ملوان نمایش بهتری از خود نشان داد و توانست با گل محمد نزهتی در دقیقه 24 برای ملوان گلزنی کند. در این نیمه ملوان بر میدان و توپ مسلط بود ولی یاران استقلال بازی خوبی را ارئه نکردند تا دو تیم با همان یک گل ملوان به رختکن بروند.

اما در نیمه دوم ملوان بازی سراسر دفاعی را به نمایش گذاشت و همین امر باعث شد تا استقلال رفته رفته بازی را به دست بگیرد تا در دقیقه 73 برهانی دروازه ملوان را باز کرد و پس از آن بازی به تعادل کشیده شد و دو تیم موقعیت های خود را یکی پس از دیگری از دست دادند تا بازی با همان نتیجه ادامه پیدا کند.

در دقایق پایانی استقلال چند موقعیت را از دست داد تا در نهایت بازی با تساوی به پایان برسد.

تورج حق وردی داور مسابقه به سیاوش اکبرپور و برهانی از استقلال و سرگئی پاشینکو و محمدامین حاج محمدی کارت زرد نشان داد.

استقلال با این نتیجه 8 امتیازی شد و ملوان با 11 امتیاز در رده اول جدول قرار گرفت.

در دیگر بازی. تراکتورسازی تبریز و نفت آبادان از ساعت 19:40 در ورزشگاه یادگار امام (ره)تبریز به مصاف هم رفتند و در پایان تراکتورسازی 3 بر 2 پیروز میدان شد تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پیروزی برابر نفت آبادان 11 امتیازی شد.

گل های این بازی را سجاد مشکل‌پور در ثانیه 20 و دقایق 11 توسط فلاویو لوپز و 25 توسط محمد ابراهیمی برای تراکتور به ثمر رساندند و در نیمه دوم آبادانی‌ها توانستند توسط روح‌الله عرب در دقیقه 63 بازی را به تساوی بکشانند، اما این پایان کار نبود و گل به خودی مدافغ نفت آبادان در دقیقه 90+4 موجب شد تا بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود تراکتورسازی خاتمه پیدا کند.

امشب سه بازی دیگر از هفته پنجم برگزار شد که پرسپولیس در رشت برابر داماش 10 نفره یک بر صفر شکست خورد وگهر زاگرس اولین برد خود را برابر ذوب آهن به دست آورد و یک بر صفر به پیروزی رسید

هفته ششم لیگ برتر پنج‌شنبه و جمعه این هفته برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی استقلال به مصاف پرسپولیس می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر