کد خبر: 37169 A

سرپرست هیات ورزشی کارگران استان ایلام:

امروزه کارکردها و نتایج بی بدیل ورزش در ابعاد اجتماعی، تربیتی، اقتصادی و سلامتی محرز و آشکار است.

سرپرست هیات ورزشی کارگران استان ایلام گفت: ورزش کارگران کشور یکی از مهم ترین امور صنفی در رابطه با ورزش و تفریحات سالم است که دارای جایگاه ویژه و مشخصی در مجامع ورزشی کشور است.

به گزارش ایلنا، منوچهر نادری هدف از تشکیل فدراسیون ورزش كارگری را ترغیب و تشویق کارگران و اقشار مختلف جامعه کارگری به منظور مشارکت آنان دانست و افزود: در فعالیت منظم و اصولی و توسعه و ترویج رشته های مجاز ورزشی کارگری در واحدهای تولیدی و کارگری و اشاعه فرهنگ جوانمردی، پهلوانی، قهرمانی در جامعه هدف و بالا بردن قابلیت های جسمانی و روحی کارگران و توسعه همگانی کردن ورزش در میان اقشار مختلف جامعه کارگری به منظور ارتقا سلامت عمومی و افزایش بهره وری در واحدهای تولیدی، خدماتی، کشاورزی از جمله مهم ترین اهداف ورزش کارگری است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: امروزه کارکردها و نتایج بی بدیل ورزش در ابعاد اجتماعی، تربیتی، اقتصادی و سلامتی محرز و آشکار است. در همین راستا در اجرای اساسنامه فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه های استانی هیات ورزشی کارگران استان پس از برگزاری مجامع عمومی و انتخاب ارکان هیات با هماهنگی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و تعامل خوب با اداره کل ورزش و جوانان استان به ویژه معاونت ورزشی روسای انجمن های ورزشی کارگری استان مشخص شد.

سرپرست هیات ورزشی کارگران استان ایلام به دیگر اقدامات این فدراسیون اشاره کرد و گفت: تهیه مکان مناسب هیات در محل مجموعه ورزشی کارگران، نصب تابلو تحت عنوان هیات ورزشی کارگران استان، مکاتبه با شهرستان ها در خصوص معرفی هیات های شهرستانی و انجام سایر موارد مرتبط با نحوه برگزاری انتخابات رئیس هیات استانی از جمله اقداماتی بود که تاکنون انجام گرفته است.

ورزش کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر