کد خبر: 37176 A

لیگ برتر هندبال؛

روز پنجشنبه هفته جاری و با برگزاری دیدار تیم های ثامن الحجج سبزوار و نیروی زمینی تهران هفته دوازدهم لیگ برتر مردان آغاز خواهد شد.

رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال از روز پنجشنبه هفته جاری و با برگزاری دیدار تیم های ثامن الحجج سبزوار و نیروی زمینی تهران هفته دوازدهم لیگ برتر مردان آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در مسابقه ای که میزبانی آن را نمایندگان دیار سربداران به عهده دارد، شاگردان قاسم شعبانپور به دنبال کسب دهمین برد خود در این فصل می باشند. از سویی دیگر نیروی زمینی هم با کسب تنها 8 امتیاز از وضعیت مناسبی در جدول برخوردار نمی باشد. این مسابقه راس ساعت 16 روز پنجشنبه در سبزوار برگزار خواهد شد. در مسابقه رفت که در تهران برگزار شد تیم سبزواری موفق شد به پیروزی 33 بر24 دست پیدا کند.

مسابقات هفته دوازدهم روز جمعه هفته جاری با برگزاری 3 مسابقه دنبال خواهد شد که شاید مهم ترین آن شهر آورد کرمانی ها و مصاف تیم های صنعت مس و ستاره فروغ کویر باشد. در دیدار رفت ستاره فروغ 26 بر22 حریف خود را شکست داده است و تا پایان هفته یازدهم این دو تیم به ترتیب در جایگاه های پنجم و هشتم قرار دارند.

در دیگر دیدار این روز ثامن الحجج مشهد صدر جدولی به دیدار تیم انتهای جدولی شهرداری ارومیه خواهد رفت که شاگردان علیرضا حبیبی به دنبال تثبیت موقعیت خود می باشند. این دیدار را مشهدی ها میزبانی خواهند کرد.

در آخرین مسابقه روز جمعه هم کاسپین قزوین رو درروی شهرداری تبریز قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است آخرین مسابقه هفته دوازدهم را تیم های فولاد مبارکه اصفهان و هپکوی اراک روز شنبه 30 دی ماه 91 برگزار خواهند كرد. در جدول رده بندی هم اکنون تیم ثامن الحجج مشهد با یک بازی بیشتر نسبت به فولاد مبارکه اصفهان و کسب 20 امتیاز از 11 مسابقه صدرنشین است.

لیگ برتر هندبال؛
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر