کد خبر: 40092 A

سرپرست استقلال معتقد است، این تیم با توجه به در اختیار داشتن تمام مهره‌ها می‌تواند پیروز دربی هفتاد و ششم باشد.

سرپرست استقلال معتقد است، این تیم با توجه به در اختیار داشتن تمام مهره‌ها می‌تواند پیروز دربی هفتاد و ششم باشد.

به گزارش ایلنا،‌ میرشاد ماجدی در جمع خبرنگاران در کمپ استقلال درباره دربی روز جمعه گفت: استقلال وضعیت خوبی دارد و فقط این را می‌توانم بگویم که بازیکنان ما واقعا زحمت کشیده‌اند.با وجود این ‌که ناملایمات و کمبودهایی بوده اما با لطف باشگاه حل شده است الان هم که در صدر هستیم و برای پیروزی مقابل پرسپولیس به میدان می‌رویم. هواداران هم باید به تیم‌ خود ببالند که جایگاه فعلی استقلال با یک سری سختی‌ها به دست آمده است. با این حال از صمیم قلب آرزو می‌کنم که روز جمعه با یک بازی جوانمردانه و خوب پیروز شویم.

سرپرست استقلال افزود: به نظر خودم دربی این هفته بازی خوبی از آب درمی‌آید چون تمام بازیکنان تیم ‌ما هستند و نه محروم داریم، نه مصدوم. حریف هم با توجه به نتایج اخیر خود نشان داده که تیم خوبی است.

وی همچنین درباره خاطرات خود از دربی گفت: در چهار دربی حضور داشته‌ام که در هیچ کدام از آنها شکست نخوردیم. بهترین خاطره‌ام هم به اسفند 1370 برمی‌گردد که تا دقایق پایانی 2 بر صفر جلو بودیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری را هم بزنیم.

ماجدی در پایان با اشاره به این‌ مطلب که خداحافظی رحمتی از تیم ملی عجولانه بود، افزود: باید صحبت‌های رحمتی را می‌شنیدند و از کسی که سال‌ها از سنگر ایران دفاع کرده، به این راحتی نمی‌گذشتند. کی‌روش مربی حرفه‌ای است که در این زمینه متاسفانه سریع تصمیم گرفت و حرفه‌ای‌گری نکرد. تصمیم‌گیری عجولانه با دانش حرفه‌ای فرق می‌کند.

استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر